מה הקשר בין בניית מרפסות לבין ניהול בתים משותפים?

 

באזור המרכז יש המון בניינים ישנים אשר אינם כוללים מרפסות. כיום כחלק מרצון לשקם את המבנים הללו ולהעמיד אותם בשורה אחת עם בניינים חדשים, כמו גם עם תקני בנייה מתקדמים, עיריות ורשויות מקומיות מעודדות פעולות כמו שיפוץ של הבניין או התקנת מרפסות ואינן מערימות המון קשיים. אולם הדבר הופך לפשוט יותר, אם כלל הדירות מחליטות על התהליך, ולא מדובר רק במרפסת יחידה של דירה אחת שהחליטה להשתדרג. למרבה המזל, חברת ניהול בתים במרכז יכולה לעזור, וללוות אתכם שלב שלב בדרך.

 

מעוניינים להתקין מרפסות בבניין? קודם כל השיגו הסכמה של הדיירים

 

קודם כל עליכם להשיג הסכמה של רוב הדיירים. החוק מפרט בצורה מאוד מדויקת איזו הסכמה נדרשת. לכן עליכם לכנס אסיפה של בעלי הדירות ולהיות מוכנים לשכנע אותם בנחיצות של התהליך. התקנת מרפסות מציעה המון יתרונות החל משטח נוסף לדירה ועד העלאת ערך משמעותית. כאשר מחליטים על מהלך כולל של כל הדיירים, אפשר בהחלט להוזיל עלויות. עבודה עם חברה אחת באופן מרוכז תעזור לכם להשיג מחירים יותר משתלמים יחסית.

 

השלב הבא היתרים

 

באף מקום אי אפשר להתקין מרפסת סתם כך, ללא אישורים והיתרים מתאימים. לכן השלב הבא הוא לפנות אל הרשות המקומית עם בקשה לקבלת היתר. כדי לעשות זאת יכול מאוד להיות שתידרשו לצרף מסמכים נלווים, כמו למשל תכנון הנדסי או כל אישור אחר שיבקשו מכם. לאחר שיש לכם היתרים אתם יכולים לבחור את החברה המבצעת, כאשר לא פעם, דווקא חברת ניהול בתים במרכז היא זו שתספק לכם את המענה המתאים.

 

חברת ניהול בתים במרכז יכולה לקצר לכם תהליכים

 

המושג תמ"א 38 או התקנת מרפסות אינו זר לחברת ניהול בתים משותפים במרכז, אשר מתמודדת עם כאלו תהליכים על בסיס קבוע. לכן יכולה להקל המון על התהליך, ללוות אותו ובעצם לקחת עליו אחריות, ולחסוך מכם את ההתעסקות. כדאי מאוד לבחור בחברת ניהול בתים במרכז שיש לה ניסיון בתחום של התקנת מרפסות כך שיכולה לספק לכם מענה כמה שיותר מדויק ומותאם אישית לצרכים. בדרך הזו, התהליך יהיה יותר מהיר ותוכלו ליהנות מזמן איכות במרפסת בהקדם האפשרי!

 

המאמר נכתב ע"י נועה בן ארי בשיתוף חברת ניהול 4U – ניהול בתים במרכז

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: