מגורים בגבעת שמואל – כל שצריך לדעת

 

אם תמיד חלמתם לגור בבית יוקרתי ולקבל את התמורה המלאה להשקעה שלכם, מבלי להתפשר, כדאי שתשקלו לרכוש נכס בגבעת שמואל. גבעת שמואל זו עיר מרכזית שגובלת עם פתח תקווה, קריית אונו, רמת גן ובני ברק בנוסף היא קרובה לכל צירי התנועה הראשיים ומאפשרת לכם ליהנות מאותה איכות חיים שתמיד רציתם.

אם תמיד חלמתם על אורח חיים ברמה הגבוהה ביותר בגבעת שמואל יש כמה שכונות יוקרתיות שכדאי לקחת בחשבון, כאשר אתם מחפשים לקנות נדל"ן יוקרה, כמו למשל שכונת רמת הדר. בשכונה זו ישנם עשרות בנייני יוקרה ומאות וילות פרטיות, מרחבים ירוקים וחינוך איכותי לילדים. גם רמת דקלים, שזו השכונה הצפונית ביותר בגבעת שמואל מעמידה לרשותכם נדל"ן יוקרתי ששווה לבדוק בהקדם. אם בעבר מחירי הנדל"ן בגבעת שמואל היו יותר זולים מנכסים דומים בערים הסובבות, כיום התהפכה המגמה ומחירי הנדל"ן בעיר נמצאים במגמת עליה, כך שזו השקעה בהחלט משתלמת שמומלץ לשקול.

 

מה עדיף – בית חדש מקבלן או נכס קיים?

הן לנכס חדש והן לנכס קיים יש יתרונות וחסרונות, הכל תלוי במה שאתם מחפשים. רגע לפני שאתם מחליטים, עשו חקר שוק ולימדו על האפשרויות העומדות לרשותכם. גם מטרת הקנייה משחקת תפקיד מרכזי, שכן ישנו הבדל בין בית להשקעה לבין בית למגורים. בדקו האם בשכונה בה אתם רוצים לגור ישנם פרויקטים חדשים של בניה, בדקו את ההיצע הקיים מבחינת בתים למכירה ועשו את השיקולים שלכם של עלות מול תועלת. אם אתם מתלבטים תמיד תוכלו לקבל ייעוץ ולראות את התמונה מנקודת מבט אחרת.

 

כיצד תשמרו על ערכו של הנדל"ן היוקרתי שלכם?

אנשים שקונים נדל"ן יוקרתי אוהבים איכות חיים מסוימת וכדי לשמור על אורח החיים אליו אתם רגילים, עליכם לוודא שהנכס שבו אתם מתגוררים מטופל ומתוחזק כראוי, קל וחומר כאשר אתם בוחרים לקנות נדל"ן בבית משותף. חברה של אחזקת מבנים בגבעת שמואל תוכל לדאוג עבורכם לכל הפרטים הקטנים ולעזור לכם לנהל את אורח חייכם בצורה מיטבית וללא דאגות כלל. חברת אחזקת מבנים תהיה אחראית על כל הפרטים הקטנים הכרוכים בניהול הבניין, כך שאתם והדיירים האחרים לא תצטרכו לעשות זאת כלל.

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: