למה עכשיו יותר מתמיד אתם צריכים טרמפולינה לחצר הבית

קרדיט תמונה canva

טרמפולינה לחצר מהווה את אחד הדברים הפופולאריים ביותר לכל משפחה שיש לה בית עם גינה פרטית וכמובן, שיש לה ילדים. על אף שהטרמפולינה מאוד אטרקטיבית גם בימים שגרתיים, הרי שבתקופה הנוכחית מדובר על צורך משמעותי הרבה יותר. נגיף הקורונה שנכנס לחיינו בסערה יצר לא מעט הגבלות לא קלות להתמודדות, לרבות סגרים שונים ובידודים שבהם משפחות שונות מוצאות את עצמן פרקי זמן ארוכים בתוך הבית. על מנת לשמור על שפיות עד כמה שניתן, אין ספק כי רכישת טרמפולינה לחצר יכולה לסייע לילדים שלכם וגם לכם, להעביר את זמן השהייה בבית בצורה נעימה יותר, רגועה יותר ומהנה יותר.

למה דווקא עכשיו טרמפולינה לחצר?

כאמור, אחת האטרקציות האידאליות לכל בית שבו יש ילדים היא: טרמפולינה שתמוקם בחצר של הבית. ילדים אוהבים להוציא מרץ ולהשתולל ומה יותר טוב עבורם מטרמפולינה גדולה הממוקמת בחצר ומאפשרת להם לקפוץ עליה בכל שעה ביממה שבה הם חפצים. בתקופה הנוכחית שבה נגיף הקורונה נוכח באופן מהותי בחיינו ובשל כך, תקופות ארוכות ילדים מצויים בבתים בשל סגר או בידוד וכן הורים רבים עובדים מהבית וזקוקים לשקט ולכן, טרמפולינה היא בהחלט הדבר האידאלי דווקא בתקופה זאת. לטרמפולינה שתוצב בחצר יש כמה יתרונות:

ראשית כל, אין ילד שלא אוהב טרמפולינה. טרמפולינה שמצויה בחצר תאפשר לילדים שלכם לבלות זמן רב בקפיצות עליה, דבר שבהחלט יעביר להם את הימים שבהם הם בבית בכיף ובנעימים.

דבר שני וחשוב מאוד, מכיוון שישנם לא מעט הורים שעובדים בתקופה זאת מהבית, הצבת טרמפולינה בחצר הבית שתאפשר לילדים להיות כמה שיותר מחוץ לבית ולבלות בקפיצה על הטרמפולינה, תאפשר להורים לעבוד בצורה יעילה ואיכותית יותר מהבית. מעבר לכך, ההורים פחות ידרשו להפריד בין מריבות שונות בין הילדים ולמצוא את עצמם מספקים לילדים תעסוקה בכל רגע נתון שבו משעמם להם.

דבר חשוב נוסף הוא כמובן האפשרות של הילדים לשהות באוויר הפתוח. בתקופה שבה יש צורך להסתגר בבתים בשל נגיף הקורונה, אין כמו טרמפולינה בחצר שמאפשרת לילדים להנות מזמן פעילות מחוץ לבית, כאשר הם תוך כדי עדיין מקפידים על שהייה במסגרת גבולות הבית.

דבר חשוב נוסף הוא העובדה שהטרמפולינה מאפשרת לכל ילד לשמור על שגרה של פעילות גופנית כלשהי במהלך היום. מכיוון שהסגרים והבידודים בעקבות תקופת הקורונה לא מאפשרים לילדים לצאת החוצה יותר מדי ולהנות מפעילות גופנית שגרתית בחוץ שהם היו יכולים להנות בה בימים שגרתיים, הרי שהטרמפולינה בחצר מספקת פעילות גופנית איכותית לימי הקורונה.

יתרון נוסף של הטרמפולינה כרוך בעובדה שהיא מאפשרת לכל ילד לצאת מעט מהמסכים. המסכים דומיננטיים מאוד בחיי הילדים כיום ועל כן, אם יש משהו אטרקטיבי שיכול להוציא מעט את הילדים מהמסכים זה ללא ספק טרמפולינה.

כיצד בוחרים טרמפולינה לחצר?

אם החלטתם ללכת על טרמפולינה לחצר שלכם, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לרכוש את הטרמפולינה לבית שלכם בצורה הטובה ביותר:

ראשית כל, חשוב מאוד שאת הטרמפולינה תקיף רשת גבוהה וזאת בכדי למנוע נפילות של הילדים אל מחות למשטח הקפיצה. יש לוודא שהרשת אטומה לחלוטין, עמידה מפני פגעי מזג האוויר וחזקה.

יש לבחור טרמפולינה בגודל המתאים. חשוב לוודא שיהיה לכם מספיק מקום לטרמפולינה ויחד עם זאת שעדיין יוותר לכם שטח פנוי בגינה.

יש להתאים את הטרמפולינה הן לכמות הילדים שיש לכם ועתידים לקפוץ עליה והן בהתאם למשקל הילדים וזאת בכדי שהטרמפולינה לא תסכן באופן כלשהו את הילדים שלכם בעת קפיצה עליה.

חשוב לוודא שהטרמפולינה מרופדת בצורה מספקת על מנת שהיא תהיה בטיחותית לצורך קפיצה עליה

כדאי מאוד לרכוש טרמפולינה במקום שמספק לכם אחראיות על הטרמפולינה וכן במקום שבו אתם יכולים לדעת שניתן לפנות אליו בכל בעיה כלשהי שעולה.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.