כמה עולה לשפץ וילה ולהפוך אותה לוילת חלומות

 

ההבנה שאתם צריכים לעשות שיפוץ מאסיבי בוילה לא עוזבת אתכם, ניסיתם להתחמק מהעניין והיום זה כבר ברור שחובה להשקיע בכך? אם כן, אין ספק שכדאי יהיה לעשות זאת עוד היום. אין טעם לדחות את הדברים כי ככל שאתם דוחים את השיפוץ כך הוילה לעולה להגיע למצב עוד יותר גרוע והשיפוץ עלול להיות בסופו של דבר עוד יותר יקר.

בנוסף, אם מדובר על וילת נופש שאתם משכירים לאחרים, אתם בהחלט יכולים לראות את השיפוץ בתור השקעה כי אין ספק שאחרי השיפוץ של הוילה יותר ויותר אורחים ירצו להגיע ולנפוש אצלכם. עוד לפני שנדבר על שאלת המחירים וננסה להבין כמה זה באמת יכול לעלות לכם, אנחנו מציעים לכם לעשות תוכנית מדויקת ולהבין: מה בדיוק צריך לכלול השיפוץ ואיזה שינויים אפשר להכניס למקום? כאשר מדברים על שיפוץ קומפלט בוילה מדברים על החלפת התשתיות, עבודות חשמל שונות, עבודות גבס ואפילו טיפוח של הגינה כך שהרבה מאוד עבודה מחכה לכם.

איך משדרגים את חדר הרחצה בוילה והופכים אותו למפנק במיוחד?

אחת מהבעיות העיקריות בוילה שלכם זה חדר הרחצה, או אולי חדרי הרחצה? אם כך, אין ספק שכדאי להשקיע מחשבה בשיפוץ של החדר הזה. אתם יכולים לעשות לא מעט פעולות כדי להפוך את החלל הזה להרבה יותר אטרקטיבי, כמו לדוגמא:

  • לבדוק את התשתיות ולראות האם הן עדיין תקינות, האם צריך להחליף אותן או ששיפוץ קטן יספיק.
  • החלפת הכלים הסניטריים, כמו לדוגמא: החלפת האמבטיה הקטנה בג'קוזי זרמים מפנק (שיכול לעלות 10,000 ₪ אך מחירו יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים).
  • בניית נישת גבס לאחסון כל המגבות והחפצים האחרים.

כמובן שניתן גם להחליף את הריצוף בחדר האמבטיה ובכך להוסיף לחלל הזה עוד יותר אלגנטיות ויופי כך שבסופו של דבר חווית הרחצה במקום תהיה לא פחות ממושלמת.

שדרוג נכון למטבח הוילה

אין ספק שעבור אורחים רבים שיגיעו להתארח בוילה שלכם המטבח צריך להיות גולת הכותרת. הם אוהבים לבשל ובוודאי ירצו להשתמש במטבח לכל אחת מהארוחות שלהם בחופשה. משמעות הדברים היא שאם עד היום המטבח היה עם שיש שבור, קטן מידי ועם מעט תאורה, הרי שעכשיו זה הזמן הנכון להכניס את כל השינויים בתחום הזה. לפני הכול, אפשר ליצור חיפוי שיהיה עשוי מעץ או מאבן, בהתאם לעיצוב הכללי של הוילה ולשלב אותו בקירות המטבח. אתם תראו שחיפויים כאלה יהיה לכם גם הרבה יותר קל לנקות ואין ספק שמבחינת העיצוב זה יכול להיות רעיון חדשני ושונה. אפשר גם לבנות סוג של בר גבס שמסביבו האורחים יוכלו לשבת, בין אם זה לארוחה מפנקת ובין אם זה לשתיית קוקטייל בשעות מסוימות ביום. יש לשפץ כמובן גם את פינת האוכל ואף ליצור נישות מיוחדות להנחת בקבוקי יין יוקרתיים.

מה עושים בגינה ואיך משפצים אותה?

קשה לדבר על שיפוצים בוילה ולא לדבר גם על החלק החיצוני שלה, בין אם זה כולל התקנת פרגולה בגודל של 30 מ"ר ( שתעלה לכם בערך 20,000 ₪) ובין אם זה כולל התקנת בריכה בכל גודל שתרצו. מה שכן, רגע לפני שאתם הולכים וקונים כל מיני מוצרים, מיטות שיזוף ואפילו מנגל לגינה, אנחנו מציעים לכם תחילה לתכנן את הדברים. רק אם שיפוץ הגינה, ושיפוץ הוילה בכלל, יהיה מתוכנן בצורה מושלמת, התוצאה הסופית תהיה יפה יותר ובאמת תחמיא לוילה שלכם. מבחינת מחירי השיפוצים אנחנו בהחלט יכולים לראות שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת, כי השאלה כמה תשלמו תלויה במספר גורמים:

  • עד כמה השיפוץ מאסיבי וגדול?
  • לאיזה אנשי מקצוע תפנו?
  • באיזה חומרים תבחרו לשיפוץ?

באופן כללי ניתן לראות ששיפוץ קומפלט יכול להתחיל ממחיר של 55,000 ₪ ויכול להגיע גם לסכומים של 150,000 שקלים כך שהכול תלוי ברצונות שלכם וגם, כמובן, ביכולות הכלכליות שלכם. מצד שני, ולמרות שלשפץ את הוילה זה לא עניין של מה בכך, אנחנו בהחלט לא ממליצים לכם לחסוך בנושא הזה. אתם תראו שאחרי השיפוץ וילת הנופש שלכם תיראה נפלא ואם תחליטו להשכיר אותה לנופשים, אין ספק שתוכלו להרוויח מכך לא מעט ואפילו להחזיר את השקעתכם בשיפוץ.

 

נכתב ע"י "וילות בצפון" – אתר וילות נופש מיוחדות ויוקרתיות בצפון:
https://www.northvillas.co.il

שתפו באמצעות: