כל הסיבות להשקיע בטיפוח ותחזוקת לובי הבניין

 

עבודה עם חברת ניהול ואחזקת מבנים טומנת בחובה יתרונות רבים, כאשר לחברה ישנם תחומי אחריות מגוונים. אחד מהם הוא טיפוח ותחזוקת לובי הבניין. לטיפוח ותחזוקת הלובי ישנה חשיבות רבה, בין אם מדובר בבניין מגורים ובין אם בבניין משרדים, למעשה זהו אחד האזורים שחשוב לתחזק בתדירות גבוהה. מדוע? כל הסיבות לפניכם.

 

החלל המרכזי ביותר בכל בניין

לובי הוא החלל הראשון שכולם רואים, אתם, האורחים שלכם, הלקוחות שלכם ועוד. בכל יום נכנסים ויוצאים דרך הלובי עשרות אנשים, וכשמדובר בבנייני משרדים, המספר עשוי אף לעלות למאות ואלפים. היות וזו נקודה כל כך מרכזית בבניין מלאכת התחזוקה חשובה והכרחית. תכנון שגרת אחזקה התואמת לצרכים שלכם ולצרכיו של הבניין תבטיח כי המתחם יראה טוב, יהיה נעים, ריחני ומזמין ויצור רושם ראשוני חיובי על העוברים והשבים.

 

העלאת ערך הדירות

ישנם גורמים רבים אשר יכולים להשפיע על ערכו של הנכס שלכם, אחד מהם הוא לובי מרווח, מטופח ומתוחזק. חברת ניהול ועד בית תשמור על רמת תחזוקה נאותה ותהפוך את הלובי שלכם לחלל שאפשר להתגאות בו. למאפייני סביבת המגורים יש השפעה גדולה על ערך הדירות וכל דייר שיראה לובי מרווח, מתוחזק, מעוצב ונעים יתרשם, שכן כל אחד מאתנו היה מעדיף לגור בבניין מטופח ולא בבניין ישן ומוזנח. לסיכום: הנראות של הבניין משפיעה על ערכו של הנכס, מטבעם של דברים.

 

שקט נפשי

מגורים בבניין משותף יכולים לא פעם לחשוף אתכם לדיירים שאינם שומרים על הניקיון והאסתטיקה של הבניין כפי שהייתם מצפים. במקום לרדוף אחריהם שינקו, לעשות תורניות ניקיון בין הדיירים או לתור אחר חברת ניקיון מקצועית, כל שעליכם לעשות הוא לשכור חברת ניהול ועדי בתים שתדאג לניקיון לובי הבניין שלכם. תדירות התחזוקה והאחזקה תתבצע בהתאם לסעיפי החוזה ולדרישות שלכם, כאשר פעולות התחזוקה עצמן מגוונות וחולשות על תחומים רבים.

 

חברת ניהול ואחזקת מבנים יכולה להעלות את ערך הנכס שלכם רק עם טיפוח ותחזוקת הלובי. היא תהפוך לעין התורנית ותמנע מצבים של שחיקה, בלאי, כשלים, נזקים, סיכונים ועוד. בנוסף, חברה מקצועית תספק מענה איכותי וזמין במהירות המרבית ותשמור על המעטפת החזותית של הבניין מתוחזקת ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

המאמר נכתב על ידי נועה בן ארי בשיתוף עם חברת איזי האוס

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן