כך תצליחו לבחור נכון את צוות ההובלה שלכם!

קרדיט תמונה: PEXELS

אנשים רבים אשר נדרשים לשירותי הובלה בוחרים את המובילים שלהם באופן שרירותי וללא כל בדיקה אודות רמת המקצועית בטענה כי לא צריכים יותר מרכב גדול וכמה גברים חסונים בכדי לצלוח הובלת דירה על כל תכולתה. אך רגע לפני שגם אתם בוחרים את המובילים הראשונים שהצלחתם לאתר, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות הליך הובלת דירה. חשוב להדגיש ולומר כי כיום ישנם לא מעט אנשים אשר מציעים שירותי הובלות על אף שהקשר הבלעדי בינם לבין המקצוע הוא הרכב הגדול עליו הם נוהגים. תחום פרוץ זה מאפשר לאנשים רבים לנסות להשלים הכנסה בעזרת רכב הגדול בשעות אחר הצהריים ולכן, רבים מנסים לנצל את העובדה שלא נדרשת תעודת הסמכה במטרה לייצר הכנסה נוספת. אז הנה לכם כל הסיבות בגינן חשוב לבחור שירותי הובלה מאנשי מקצוע מיומנים בלבד.

 

מובילים מקצועיים מגיעים מצויידים במלא הידע והכלים הנדרשים להענקת שירותי פירוק והרכבה

ראשית, מובילים מקצועיים יודעים להתמודד היטב עם פרטי ריהוט גדולים במיוחד, אף שאינם עוברים בפתח הדלת. לעומתם, מובילים חובבנים אשר מנסים להשלים הכנסה בעזרת הרכב הגדול, לא ידעו להתמודד עם רהיטים מעין אלה. מובילים מיומנים ומקצועיים מגיעים מצויידים עם כל הציוד הנדרש והידע המקצועי למתן שירותי פירוק והרכבה, מה שכלל לא נמצא בלקסיקון של מובילים חובבנים שהציעו לכם את שירותם למטרת השלמת הכנסה בלבד. במקרה הטוב, תידרשו להזעיק צוות הובלה נוסף להתמודדות עם הרהיטים הגדולים ובמקרה הפחות טוב, צוות ההובלה החובבני ינסה את מזלו בפירוק הרהיטים, מה שכמובן עלול לפגוע בהם. שירותי הובלת דירות מיכאל ובוריס מבטיחים לכם התמודדות עם כל רהיט על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

 

הדרך הבלעדית לשמור על הרהיטים שלכם מפני פגיעות, שריטות ושברים בדרך

שנית, שירותי הובלות המוענקים על ידי צוות הובלות מיכאל ובוריס כוללים גם חומרי עטיפה מקצועית אשר נועדו לשמור היטב על כל פרטי הריהוט שלכם. לעומתם, מובילים חובבנים יגיעו לדירתכם ללא ציוד עטיפה מקצועי מה שחושף את כל המוצרים שלכם לשריטות, פגיעות ואף שברים בעת ההובלה. אם לא די בכך, הובלות מיכאל ובוריס מעניקים לכם ביטוח מלא על כל תכולת הדירה שלכם כך שגם אם תחול תקלה שתגרום לפגיעה כלשהי במוצרים שלכם, תוכלו לקבל את מלוא תמורתם חזרה. מיותר לציין כי ביטוח זה כלל אינו קיים בהובלות הנעשות על ידי צוות חובבן ולא מקצועי. לכן, אל לכם לזלזל בבחירת צוות ההובלה שיוביל את כל תכולת דירתכם לדירה החדשה, בחירה נכונה של צוות הובלת דירות מיכאל ובוריס תאפשר לכם להוביל את מלוא תכולת דירתכם תוך שמירה מיטבית על כלל הרהיטים.

 

עבודה מהירה, יעילה וללא איחורים

מעבר לכלל היתרונות שצויינו מעלה לטובת צוותי הובלות מקצועיים, חשוב להדגיש כי נם גם מקפידים לעמוד בזמנים ולעבוד בצורה יעילה ומהירה כך שתוכלו להתחיל לסדר את כל תכולת דירתכם בדירה החדשה במהירות מרבית.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: