כך תבחרו ריצוף ללובי ולחדר המדרגות של הבניין

אם אתם משפצים את הלובי וחדר המדרגות של הבניין, בוודאי שקלתם להוסיף ריצוף חדש – כדי לשדרג את הלוק הקיים. מסיבה זו, הכנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם במשימה ויאפשרו לכם ליהנות מהדרך. מוכנים? הנה חמישה טיפים נהדרים לבחירת הריצוף הנכון לבניין שלכם.

1. פונקציונליות זה שם המשחק

מכיוון שהרבה דיירים ייהנו (וגם ידרכו) על הריצוף החדש, כדאי שהוא יהיה פונקציונלי ויתאים למטרה שאותה הוא משמש. מסיבה זו, כדאי להעדיף ריצוף אשר יהיה קל לנקות אותו או כזה אשר כתמים לא ידבקו אליו. כמו כן, שווה לבחור בריצוף אשר יוכל לעמוד במשימה במשך שנים בלי לאבד את הלוק שלו וישרת נאמנה את כל דיירי הבניין. כזה אשר לא נסדק במהירות ואשר לא נשרט כאשר ילדי בניין משחקים.

2. מראה שעושה רצון להיכנס לבניין

כאשר אתם בוחרים ריצוף ללובי ולחד המדרגות, מומלץ לחשוב איזה ריצוף יהיה לי הכי כיף לראות בכל בוקר. האם אני רוצה לראות פרקטים יפים, שיש משובח או קרמיקה טובה – בכניסה לדירה? כל התשובות נכונות, משום שמדובר על העדפה ויזואלית אשר צריכה להתכתב עם החומרים הקיימים ועם הלוק הקיים. לכן שווה לנסות לדמיין את התוצאה הסופית ולהכיר את הסביבה הקיימת.

3. התאמה לסגנון הקיים

שימו לב לסגנון העיצובי הקיים בכדי לדעת איזה ריצוף ישדרג לכם את הלוק של הכניסה ושל חדר המדרגות. כיום ישנם מבחר פרקטים נהדרים אשר יתאימו לצבעוניות הקיימת בחלל הכניסה כמו גם אריחי קרמיקה בהדפסים שיעשו את העבודה. שימו לב לצבע של הקירות, לסגנון של נברשות התאורה ולאלמנטים פונקציונליים נוספים כגון המעלית והמעקה. הביטו בצורניות, בחומרים ובטקסטורה – ותגיעו להחלטה הנכונה.

4. רמת הבידוד – הן ברמת הסאונד והן ברמה התרמית

לא הרבה חושבים על כך אולם הבידוד של הבניין אינו טמון רק בקירות אלא נמצא גם ברצפות אשר מפרידות בין הקרקע לבין חלל הלובי. כך שבהחלט שווה לבדוק מהו הריצוף שמעניק לכם את הבידוד האופטימלי. ואם כבר הזכרנו את הנושא, חשוב גם לשים לב לבידוד מהסאונד שריצוף יעניק לכם. ברוב המקרים, עדיף להימנע מבחירה של מדרגות אשר עשויות ממתכת ולהעדיף חומרים עדינים יותר כמו פרקט, כדי למנוע שמיעה של מי שעולה או יורד במדרגות.

5. תקציב – כי אחרי יש לכם מסגרת

אחרון אך לא פחות חשוב הוא עניין התקציב. נכון שכאשר אנו רוצים לעשות רמונט של ממש אנו נוטים לחשוב בגדול אך אסור לשכוח שהריצוף צריך להתאים לתקציב העומד לרשותכם. לכן, שווה לעשות סקר שוק בין כמה חנויות שונות ולבדוק שכל הבניין מקבל את התמורה המלאה עבור הכסף שלו. ובעידן של היום, זה קל, נעים ופשוט ובאמת שלא דורש הרבה עבודה מצדכם.

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן