כך תבחרו חברת ניהול מבנים בתל אביב

לפני שאתם מחליטים להמשיך במתכונת של ועד הבית, תעצרו רגע ותעשו חושבים: עד כמה באמת ניהול ועד בית נותן את המענה לצרכיו של הבית המשותף שלכם? האם הוא אכן מייצג את כל הדיירים של הבניין? והאם לנציגים הנבחרים יש את הזמן והיכולת להשקיע בניהול שוטף, תחזוקה, עבודה עם בעלי מקצוע, רכישת ביטוחים ושאר פעולות הנגזרות מתוקף התפקיד? סביר להניח שהתשובה לכך היא לא. למרבה המזל יש פתרון והוא חברת ניהול מבנים.

 

גרים בתל אביב? מה טוב. מציאת חברת ניהול ואחזקת מבנים תהיה פשוטה יותר מכיוון שישנם המון בניינים בתל אביב. עבורכם מדובר ביתרון, ככל שהחברה מנוסה יותר כך השירות שתספק יהיה איכותי יותר. יחד עם זאת כדי למצוא את חברת הניהול המושלמת לצרכים שלכם הנה כמה טיפים חשובים:

המלצות

חבר של חבר סיפר לכם שהבניין שלו מתוקתק מאז שהחליטו על שכירת חברת ניהול בתים משותפים? זה הזמן ליצור עמו קשר ולברר פרטים נוספים. אם כבר יש לקוחות מרוצים אשר יכולים להמליץ מוטב להיעזר בהם, לשמוע את חוות דעתם ולבחון את הנושא בעצמכם.

 

היקף השירותים

מהם השירותים שהחברה מספקת? האם היא דואגת גם לניקיון הבניין? האם היא אחראית על ביצוע תשלומים? האם החברה תדאג לתחזוקה השוטפת? לגינון? לניקוי מכלי המים על הגג? אם כבר בוחרים בחברת ניהול ואחזקת מבנים, חשוב לבדוק מבעוד מועד מהו היקף השירותים הכלולים במחיר.

 

עלות

ניהול מבנים זהו בסופו של יום שירות שעולה כסף. לכן רגע לפני שאתם חותמים על חוזה עבודה בדקו שהעלות של השירות אכן משתלמת ושהיא מעניקה את התמורה המלאה ביותר להשקעה שלכם. ראוי לציין שמדבור בהשקעה שמתחלקת בין תושבי הבניין לכן כדאי להשיג לכך הסכמה גורפת.

 

ניסיון

ככל שהחברה יותר מנוסה, מה טוב. כך היא תדע להתמודד עם אתגרים שנתקלים בהם בחיי היום יום בצורה מהירה ויעילה. כמו למשל דייר סרבן שאינו מעביר תשלומים, פיצוץ בצנרת המים, פתרונות תחזוקה למערכות השונות ועוד. כמו כן ככל שהחברה תהיה מנוסה יותר כך המענה שלה יהיה זמין יותר במידה משמעותית.

בחירת חברת ניהול מבנים זו משימה שאין להקל בה ראש. ככל שתשקיעו בכך מחשבה וזמן, כך בעתיד תקצרו את הפירות.

 

נכתב בשיתוף חברת איזי האוס

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: