יוזמות חדשות בבתים משותפים – פאנלים סולאריים

 

אם ביקרתם לאחרונה בגג של בניין תל אביבי, ודאי תסכימו שמדובר בשטח הפקר: הגג כולל דודי מים, אנטנות, כבלים, פסולת ועוד ערב רב של הפתעות. היות ומדובר בחלל לא מנוצל ובשל העובדה שישראל זו מדינה שמשית למדי, בתים משותפים רבים הבינו את הפוטנציאל הגלום, לצד האפשרות להשקיע באופן חד פעמי ולאחר מכן לקצור את הפירות וליהנות מהטעם המתוק של חיסכון בעלויות. ואם עוד לא הבנתם לאיזו יוזמה אנו מתכוונים, הרי שמדובר במוצר הכי לוהט בתחום האנרגיה המתחדשת: פאנלים סולאריים, כך תוודאו שהם יגיעו לגג הבניין שלכם.

 אנרגיה ירוקה בלב העיר

בשנים האחרונות המרחב העירוני, לרבות בעיר תל אביב, הולך יותר ויותר לכיוון של אנרגיה ירוקה. לא אחת אנו שומעים סיפורים על גינות גובה שמנצלות את השטח בצורה חכמה יותר וטענות על כך שהחיים בגובה הם אפילו הרבה יותר אקולוגיים. לכן אין זה בלתי נמנע ולאחר הצבת דודי שמש שיחממו את המים בברז, השלב הבא הוא להתקין פאנלים סולאריים ולהבטיח שהשמש תשלם את חשבון החשמל, מה רע?
 
תפקידה של חברת ניהול בתים בתהליך
 
כדי להוציא את הרעיון לפועל על דיירי הבניין להתגייס, יותר נכון, על בעלי הדירות. היות וכיום בתל אביב לא כל דירה מאוכלסת על ידי בעליה הטבעיים, כדי להשיג רוב יש לפנות לחברה שתנצח על כל התהליך כמו למשל חברת ניהול. חברת ניהול בתים משותפים בת"א יכולה להכריז על ישיבה במהלכה תציג את הנושא בפני בעלי הדירות. באפשרותה לעדכן את כל מי שלא נמצא ולהשיג את הסכמת הרוב. כמו כן תפקידה של חברת הניהול הוא לחשב עלויות, לאסוף את הכסף מהדיירים ואז להפוך את החזון לבר השגה על ידי התקשרות עם ספקים שונים שיש להם את כל הידע, היכולות והאמצעים לממש את החזון ולהפוך אותו למציאות.
 
 
יוזמה כמו התקנת פאנלים סולאריים על גג הבניין דורשת ניסיון ומקצועיות של חברת ניהול בתים בתל אביב. לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית ואמינה שתוכל ללוות אתכם לכל אורך שלבי הפרויקט בהצלחה מרבית.
 
המאמר נכתב על ידי נועה בן ארי בשיתוף עם חברת בית בטוח
 
 

חיפוש מהיר: