טיפים לשמירה על בטיחות הרצפה בבניין לקראת החורף

החורף כבר ממש בפתח, מה שאומר שהטמפרטורות יורדות והגשם אוטוטו יתדפק לנו על החלון. בעוד שבחוץ, האווירה מעט רומנטית וקסומה, כאשר מזג האוויר חורפי, הגשם, הבוץ והרטיבות יכולים להיות פחות אידיאליים בתוך מבנים, קל וחומר כאשר מדובר במבנים משותפים. כמובן שהאתגר גדל כשמדובר בחברת הניקיון והדיירים. 

זה הזמן לתאם ציפיות עם חברת אחזקת מבנים

באזורים צפוניים של הארץ כמו חיפה והקריות, יש כמות גדולה של משקעים לאורך העונה הקרה, לכן צרכי הטיפול ברצפה בעונת החורף עשויים לגדול במידה משמעותית. אם הבניין מנוהל על ידי חברת ניהול ואחזקת מבנים בחיפה ובקריות, מומלץ ליישר אתה קו על מנת להבטיח שאתגרי הניקיון יטופלו במועד, וכדי שלא לפגוע באסתטיקה של המבנה, כמו גם בבטיחותם של הדיירים. למרבה המזל ישנם פתרונות ושיטות עבודה שיעזרו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של ניקיון החלל המשותף, תוך התייחסות לתנאים המיוחדים שמזג האוויר החורפי מציב. 

לשמור על הרצפה בטוחה בכל מצב

בטיחות הדיירים והצוות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות, בכל ימות השנה. אך בחורף יש אתגרים מיוחדים של מים, בוץ, שלוליות שמצטברות ועוד. לכן חשוב מאוד לוודא שמספקים עבור הדיירים והצוות סביבה כמה שיותר בטוחה ומפחיתים את הסיכונים האפשריים, מבלי לשכוח שמלבד הסיכונים הקיימים, המים והבוץ יכולים גם לפגוע בנראות של מבנים. כדי להימנע מכך צריך לשמור על הכניסה והגישה לבניין כמה שיותר נקייה ולהציב שטיח איכותי בכניסה כדי שכל הלכלוך, המים והבוץ יישארו בחוץ. 

מניעה היא המפתח

אזורים כמו חיפה והקריות מאוד גשומים, בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר מה עלול לקרות כאשר מזג האוויר החורפי מכה. לחברת ניהול ואחזקת מבנים בחיפה והקריות יש את כל הידע והניסיון להתמודדות עם מזג אוויר חורפי בעת ניהול הבניין ולנקיטת צעדי מניעה שיפחיתו את הסיכונים האפשריים. יש המון מה לעשות כדי להגן על הרצפה כמו למשל לצפות אותה בחומר נגד החלקה, או להדביק מדבקות נגד החלקה או כל פתרון אחר שישמור על המשתמשים בחלל בכל גיל וידרוש מינימום תחזוקה.

 

המאמר נכתב ע"י נועה בן ארי בשיתוף חברת מטרופוליני ניהול אחזקה וניקיון בתים בחיפה והקריות

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן