חשיבות חברת הניהול לשמירת ערך בבניינים שעברו תמ"א 38

אם הבית המשותף שלכם עבר תמ"א 38 כיום הוא בטח משודרג וכולל את כל המערכות המתקדמות ביותר שיש. סביר להניח שגם יש יותר דיירים והבניין צמח לגובה. למרות שהכל חדש מהניילונים, זאת עובדה ידועה – כאשר הבניין אינו מתוחזק היטב, ערכו ירד ככל שהזמן חולף, גם אם רק עכשיו התחדש. ועכשיו יותר מתמיד, כאשר יש יותר מערכות מתקדמות ודיירים לדאוג להם, זה הזמן לשכור את שירותיה של חברת ניהול מבנים, ולה ניסיון באחזקה וניהול ועד בית בת"א.

כיצד חברת ניהול מבנים יכולה לשמור על ערך הנכסים?

לחברת הניהול יש הרבה כובעים והיא אחראית על תפקידים רבים בתחום אחזקת המבנים. החברה מנוהלת על ידי מיטב המומחים בתחום, אנשי מקצוע ולהם ניסיון בניהול ואחזקת מבנים. כתוצאה מכך, הצוות של חברת הניהול מכיר את כל החוקים והתקנות הרלוונטיים למקצוע ויכול לבצע את עבודתו ברמת מקצועיות גבוהה, הרבה יותר מכל ועד בית שהתנדב לתפקיד.

חברת ניהול מבצעת בדיקות שוטפות ועבודות תחזוקה שוטפות כדי לוודא שהבית המשותף ישמר במצבו הטוב לאורך זמן. עבודות האחזקה רבות ומגוונות וכוללות גם שירותי ניקיון וניהול ההיבט הפיזי של הנכס כדי שיראה טוב וישאיר רושם חיובי כבר ברגע הראשון שנכנסים אליו.

מיטוב היחסים בין בעלי הדירות

תפקיד נוסף ולא פחות חשוב של חברת הניהול הוא פתרון סכסוכים ושיפור התקשורת בין הדיירים. לאחר שהבניין עובר תמ"א 38, הדיירים הוותיקים עוברים לגור בבניין חדש לצדם של דיירים חדשים, ולכן טבעי שיופר מעט הסטאטוס קוו. דיירים חדשים מביאים אתם מערכת של דרישות ורצונות, ויש למצוא את האיזון מחדש ולוודא שהוא לא יופר כליל. חברת הניהול מתפקדת כמתווך, מעמידה לרשות הדיירים פלטפורמת תקשורת מתקדמת ומסייעת להסדיר את היחסים בין בעלי הדירות וליצור מחדש סטאטוס קוו, תוך שעובדת בשקיפות ושיתוף פעולה מלאים.

יש המון יתרונות לחברת ניהול מקצועית

בסופו של דבר, בניין מטופח ומנוהל היטב ישמור על ערכו לאורך זמן. כתוצאה מכך גם ערך הנכסים יעלה בהתאם. כמו כן חברת ניהול מבנים ולה ניסיון באחזקה וניהול ועד בית בת"א תעניק לכם המון שקט נפשי, ותטפל בבעיות שצצות סביב השעון. החברה תהיה אשת הקשר שלכם אל מול אנשי מקצוע ונותני שירותים, ותקפיד לבחור את שותפיה בקפידה כדי לספק לכם שירות אמין ואיכותי ולאפשר לכם לחסוך בעלויות עד כמה שאפשר.

לסיכום,

חברת ניהול מבנים תשמור על הבניין שלכם פונקציונלי, מתפקד היטב, נקי, מאובזר, בטוח ובטיחותי. התחזוקה השוטפת והמונעת תשמור על כל המערכות תקינות, כך שערכו של המבנה המחודש ישמר ואפילו יעלה בעתיד. יחד עם זאת, כדי ליהנות מכל היתרונות עליכם לוודא שאתם בוחרים בחברה שמתמחה בניהול מבנים שעברו תמ"א 38 כך שתוכל לספק לכם מענה מקצועי ומותאם אישית.

המאמר נכתב ע"י נועה בן ארי בשיתוף עם חברת עוזאור ניהול מבנים

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן