התקנת דקים למרפסת – כדאי או לא?

דק עץ עשוי לרוב מסוג עץ שאינו עבה כמו העץ הרגיל, אם כי במקרים מסוימים הוא עשוי להיות בנוי מקורות עץ עבים וכאלו שמסוגלים לשאת משקל רב. אם כדאי או לא, זה אולי עניין של טעם וסגנון, אבל בהחלט יש יתרונות רבים בהתקנת דקים עץ. בואו נדבר על זה.

דק עץ משמש בדרך כלל לפרויקטים הדורשים סגנון ועיצוב, מעין טאץ' ייחודי ואפילו כפרי אפשר להגיד. דק מעץ ניתן להתקנה בקלות ע"י אנשי המקצוע הנכונים, וכאשר הוא מותקן הוא מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב מרפסת השמש שלכם או גינתכם. בתוך זאת, עץ דק הוא בדרך כלל זול יותר מעץ רגיל, אך יש להתקין אותו כראוי כדי באמת ליהנות מהיתרונות שלו.

 

תחזוקה נכונה של דק עץ מאפשרת ליהנות מיתרונותיו

דק עץ למרפסות אינו טרנד חדש בשוק. הוא זול יותר מהעץ המסורתי והוא קל להתקנה. עם זאת, יש לחלק מהאנשים לעיתים חששות לגבי הבטיחות והעמידות שלו. אם למשל לא מתקינים אותו כראוי, או שמא לא מתחזקים אותו כמו שצריך, הוא בהחלט יכול להיסדק ואפילו להירקב.

אם כך, ההתקנה והתחזוקה של דק העץ היא מהותית ויש להיעזר במתקינים מקצועיים. מתקין דק עץ יסביר כיצד להתקין אותו, באיזה סוג של דק כדאי להשתמש ועד כמה הוא עמיד ביחס לצרכים שלכם.

 

דקים למרפסת שמש – האם מושכים מזיקים?

הזמנת דקים למרפסת כולל התקנה היא החלטה עיצובית לכל דבר, אבל גם פרקטית. בעוד שחלק מהאנשים חושבים שהדק "לא שווה את זה" כי הם עלולים להתמודד עם חרקים ומזיקים, התחזוקה הנכונה של העץ תרחיק מזיקים כמו נמלים, ג'וקים וברחשים למיניהם.

היתרונות והחסרונות של התקנת דק עץ במרפסות שמש תלויים במצב של התחזוקה, בסופו של דבר. ככל שתקפידו על סביבה נקייה מסביב לדק ותחזוקה נכונה, אתם לא אמורים להתמודד עם מזיקים וחרקים.

 

יתרונות עץ למרפסת שמש

– ספיגת חום נמוכה.

– מראה כפרי ועיצוב ייחודי.

– משמש כחומר ריצוף לכל דבר.

– דק עץ קל משקל, עמיד וקל לתחזוקה.

 

דק עץ עמיד בפני רטיבות כאשר מתוחזק נכון

דק עץ הוא ממש לא תופעה חדשה בעולם חומרי הבנייה ובעולם העיצוב. זהו סוג עץ שעבר עיבוד וטיפול ליצירת שכבת עץ דקה או עבה, בעוד שהוא עמיד בפני רטיבות. ולכן הוא אידיאלי להתקנה במרפסת שמש. בסופו של דבר, עץ דק צובר פופולריות מכיוון שהוא מאפשר עיצובים עם פחות משקל ויותר גמישות.

זה מקל על ההתקנה בפרויקטים של בנייה, מה שמאפשר גם לחסוך בעלויות. אם משווים דק עץ לסוגי ריצוף שונים, הוא בד"כ יהיה זול יותר לרכישה והתקנה. בתוך כך, אפשר להגיד שהתקנת דק עץ תספק לכם פתרון עיצובי ובהחלט כדאי במחירו.

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן