השבחת וילה לצורך השכרה לנופשים

הרצון לשפר את המצב הכלכלי שלנו הוא רצון שכולנו מכירים. השאיפה הזאת קיימת אצל כל אחד והיום זה כבר ברור יותר מאי פעם: העבודה השגרתית שלנו בדרך כלל לא תניב לנו רווחים גבוהים והשכר שלנו לא צפוי להשתנות באחוזים משמעותיים בשנים הבאות. לכן טבעי שגם אתם, כמו כל אדם אחר, תחפשו את הדרך האחרת להכניס עוד כסף בחודש ואין ספק שהאופציה של השבח וילה לצורך השכרה לנופשים זו אופציה מעניינת. הנתונים מראים שבשנים האחרונות לא מעט נופשים, בעיקר ישראלים, מעדיפים לשכור וילות נופש ולא לקחת חדרים בבתי מלון. משמעות הדברים שאם את המבנה הישן שרשום על שמכם בטאבו תשביחו ותשקיעו בו, יש סיכוי גדול שתוכלו להשכיר אותו לנופשים ולהרוויח ממנו לא מעט כסף.

מה באמת הנופשים רוצים?

לפני שאתם רצים לאדריכלים ולאנשי מקצוע אחרים כדי לעשות איתם תוכנית מפורטת לגבי השבחת הנכס, כדאי יהיה לבדוק מה בכלל הנופשים רוצים. מה הופך מבחינתם וילות מסוימות לטובות יותר לעומת אחרות? רק אם תדעו לענות על השאלות הללו תוכלו להתחיל לבצע השבחה גם לנכס שלכם. יש אומנם נתונים שלא באמת קשורים למבנה עצמו, כמו השאלה האם הכנסת האורחים שהנופשים שלכם יקבלו תהיה לבבית או לא. בנוסף לכך, גם רמת הניקיון הרבה פעמים הופכת וילות מסוימות להרבה יותר אטרקטיביות לעומת וילות אחרות. כל הפרטים האלה לא קשורים לנכס עצמו, אך מה עם נתונים כמו:

  • בריכת שחייה פרטית שתעמוד לשימוש האורחים בגינה או בחצר הוילה?
  • קומה נוספת שתבנו בראש הוילה ושתאפשר לאורחים שלכם ליהנות מנוף מקסים?
  • האם ניתן לבנות עוד מקומות חניה ובכך לטפל גם בבעיה הזאת ולהפוך את הוילה שלכם לעוד יותר אטרקטיבית מבחינת הנופשים?

כל הנתונים הללו חשובים כי אם תשימו את עצמכם בנעלי הנופשים, אתם תראו שהדבר היחיד שהם רוצים זה נוחות. הנוחות צריכה להיות מאלף ועד תו, ואם אפשר הוסיף לכל זה גם אבזור שאין להם בבית הפרטי, הרי שכל אלה ביחד יהפכו את הוילה שלכם לעוד יותר מיוחדת עבורם.

פתחו חלונות אל הנוף

במידה וחלק ממה שמיוחד במבנה שלכם זו העובדה שהוא שוכן במקום מקסים שנשקף ממנו נוף, אתם צריכים לראות באיזו דרך תוכלו להכניס את הנוף פנימה. כפי שהזכרנו לעיל, פעמים רבות לבנות עוד קומה או לפתוח מרפסת מהקומה העליונה כלפי הנוף אלה אופציות טובות שמשביחות פלאים את הנכס. בנוסף לכך, אם אתם יכולים לפתוח, באישור כמובן, מספר חלונות שמהם האורחים יוכלו לראות את הנוף המקסים שסובב את הוילה, מדוע שלא תעשו זאת? לא מדובר על השקעה כלכלית מאוד גדולה ואין ספק שהיא יכולה להוסיף לוילה שלכם נקודות רבות לעומת וילות אחרות.

תיקונים קוסמטיים בוילה

עוד כמה פרטים שכדאי לכם לקחת בחשבון סביב הנושא של השבחת הוילה לצורך השכרתה לנופשים, זו השאלה של תיקונים קוסמטיים קטנים שיכולים לעשות שינוי גדול. לדוגמא, מתי בפעם האחרונה הוילה סוידה כמו שצריך ובצורה מקצועית? ומתי בפעם האחרונה עשיתם שיפוצים קטנים הכוללים בניית נישות מגבס לטלוויזיות? מתי הפעם האחרונה עשיתם שיפוץ קטן במטבח ומתי העזתם להכניס קצת צבע לוילה? כל הפרטים האלה אולי נראים לכם שוליים אך בסופו של דבר, הם אלה שיגרמו לוילה שלכם להיראות יפה יותר תמונות. זה אומר שבצורה כזאת יותר גולשים באינטרנט יתרשמו ממנה, יכנסו לראות אותה וכך הסיכוי שתצליחו להשכיר אותה יגדל. אם אתם עוברים בחדרי הוילה ורואים שהדלתות כבר לא נסגרות מספיק טוב, שיש נזילה קטנה בשירותים או שמשהו בחדר הרחצה לא מספיק טוב, כדאי יהיה לטפל גם בכל התקלות האלה. אומנם זה נכון שבמבט ראשון לא רואים את כל התקלות האלה ובטח שהגולשים אונליין לא יוכלו לשים לב לכך, אך מי ששוהה בוילה כן יבחין בכל הפרטים האלה. אסור לשכוח שהיום חלק ממה שהופך וילות מסוימות לעוד יותר מוצלחות לעומת וילות אחרות זו השאלה של חוות הדעת ולכן שווה לעשות את כל התיקונים האלה. כאשר הוילה משופצת, מושקעת ואטומה מבחינת רעשים וטמפרטורות קיצוניות, היא תמיד מקבלת חוות דעת חיוביות יותר והופכת להיות הרבה יותר אטרקטיבית להשכרה.

נכתב ביעוץ אתר הוילות הישראלי – וילאס

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.