הצילינדרים המובילים בעולם

יש המון סיבות להחליף את המנעול הישן שלכם בדלת לאחד מהצילנדרים המובילים ביותר בעולם. גם אם אתם חושבים שהצילינדר שלכם בטוח, קחו בחשבון שאין זה כך, ואם לא בחרתם בדגם הטוב ביותר שיש בנמצא, יכול להיות שהבית שלכם נמצא בסיכון ברגעים אלו ממש.

 

עברתם לבית חדש? רוצים לשדרג את הבטיחות בבית הקיים שלכם? אחת המשימות הראשונות שעומדות לפניכם היא להחליף את הצילינדר. עם מכת הפריצות השקטות ששומעים עליה כל הזמן בחדשות, החלפת הצילינדר היא לא מותרות אלא חובה ממש. בעזרת החלפת הצילינדר אתם לוקחים את השליטה לידיים שלכם ומבטיחים שלאף אורח לא רצוי לא תהיה גישה אל פנים הבית שלכם.

 

מהם הצילינדרים המובילים בעולם?

 

אם אתם רוצים להגביר את רמת הבטיחות בבית, אנו שמחים להמליץ לכם על הצילינדרים של החברות המובילות ביותר בשוק:

  • חברת EVVA האוסטרית – חברת אווה היא השלישית בגודלה באירופה והצילינדרים שלה מותקנים בבנקים, ארגוני ביון וביטחון ומרכזי סחר, כמו גם במלונות, חברות הייטק, מבני ממשלה ומוזיאונים בארץ ובעולם. הבחירה בצילינדרים של אווה מעניקה שקט נפשי וביטחון מקסימלי. המערכת הטובה ביותר של אווה זו מערכת הקוד המגנטי, המוכרת גם כ- MCS, אחריה יש מגוון רחב של מערכות שעומדות בסטנדרטים גבוהים ביותר של בטיחות, הגנה ועיצוב, מה שהופך את אווה לאחד המותגים המובילים בעולם בתחום.
  • חברת רב בריח – רב בריח זו חברה ישראלית שהוקמה בשנת 1973, וכבר מעל 40 שנה שמובילה את תחום ייצור הדלתות והמנעולים בישראל. המוצרים של רב בריח ידועים באיכותם, והיא משווקת את פתרונות האבטחה שלה בארץ ובעולם. החברה מתמחה בפיתוח, תכנון וייצור פתרונות נעילה מעולים ביניהם מנעולים, צילינדרים, מערכות נעילה מסוגים שונים, פתרונות נעילה אלקטרוניים ומנעולים משולבים, מה שמאפשר לכם לזכות להתאמה אישית ומדויקת לצרכים שלכם.
  • חברת מולטילוק – מולטילוק נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחומי הפיתוח, והייצור של פתרונות נעילה המיועדים למגוון רחב של שימושים. החברה מייצרת מגוון גדול של צילינדרים חדשניים ומקוריים, חלקם מוגנים בפטנטים בינלאומיים ביניהם, צילינדרים מכאניים, מערכות מאסטר מתקדמות, מערכות נעילה מכאניות ואלקטרו מכאניות ועוד. כל הפתרונות כאחד מיוצרים על ידי המכונות המתקדמות של מולטילוק ומבטיחים יעילות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר.

 

נכתב יחד עם ארז מנעולים – מתקין צילינדרים מוסמך ומאושר על ידי משטרת ישראל.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.