הכל על פרגולות מעץ לגינה שלכם

פרגולות מעץ הפכו בשנים האחרונות למוצר נפוץ ופופולארי מאד כמעט בכל בית והם משווקות לרוב על ידי חברות מתמחות.

הפרגולות מעץ יוצרות מרחב ואווירה טובה בבית שבה אפשר להירגע לבד או לבלות יותר בחוץ עם המשפחה, תוך הוספת ערך מוסף ומעוצב לביתכם.

 

איך לבחור פרגולה מעץ לבית שלכם? 

אחד הדברים הראשוניים שעליכם לחשוב עליהם הוא המטרה של הפרגולה שתיתן לכם תמונה ברורה יותר לגבי סוג החלל שאתה זקוקים לו וגם כמות הצל שאתם עשויים לקבל בגינה.

ניתן להשתמש בפרגולה מעץ כדי להדגיש שביל הליכה, להעניק צל וזאת על מנת שיהיה אפשר לארח חברים או אורחים.

כשבוחרים את העיצוב לפרגולה מעץ לגינה שלכם, גודל וצורת הפרגולה תלויים לחלוטין בגודל וסוג חלל העומד לרשותכם.

חלק מהאנשים מעדיפים להצמיד את הפרגולה לבתיהם, ואילו אחרים מעדיפים מבנה עצמאי .

שאתם בוחרים פרגולה מעץ זכרו שהיא צריכה להיות תואמת גם לגודל ולעיצוב של הבית וזאת כדי להעניק לו מראה ותחושה אותנטיים ואסתטית יותר.

 

צורה ועיצוב של הפרגולה מעץ 

פרגולה מעץ מספיקה כדי להוסיף עיצוב מיוחד לגינה או לחצר האחורית שלכם עיצוב  מיוחד עם גוון צבע שונה יעזרו לכם להעניק לה תחושה ייחודית יותר.

פרגולות מעץ מגיעות במגוון של צורות לבחירה – משושה, עגול, ריבוע ומלבן כאשר הצורות המרובעות והמלבניות נפוצות יותר בבתים.

 

למה דווקא פרגולה מעץ? 

פרגולות מעץ זהו החומר המקובל והנפוץ ביותר המשמש לבניית פרגולה
מכיוון שעץ זמין במגוון סוגים ותלוי בבחירות האישיות שלכם שנבדלות זו מזו ועוזרות ביצירת עיצוב ייחודי יותר.

ניתן להשתמש בעץ איכותי יותר בבניית העמודים והקורות של הפרגולה בנוסף,  ניתן להשתמש בטקסטורות שונות של  עץ כדי להעניק לו מרקם עשיר.

 

תחזוקה של פרגולה מעץ

עץ כחומר גלם מעניק לפרגולה תחושה כפרית אך הוא מצריך תחזוקה טובה כדי להגן על העץ מפני פטריות, לחות ו / או טרמיטים. אז השתמשו בציפוי עץ טוב ובחומרים משמרים מעץ. חומרים משמרים על בסיס שמן הם אידיאליים לעץ, ומשמשים בחוץ. במקרה של ריקבון, אתה זקוק לטיפול מתקני בעץ. לחלופין, תוכלו לבחור בעץ ארז העמיד באופן טבעי בפני מזיקים ולחות.

 

עיצוב גג ובחירת תאורה עבור פרגולה 

אם אתה רוצים הגנה חלקית בפרגולה מעץ וקצת שמש שנכנסת, לוחות מעץ הם בדיוק מה שיכול להתאים לכם. אתה יכול גם לבחור לתלות גפנים, מכיוון שהם קלילים ומושכים.

התקנת תאורה בפרגולה שלכם מאפשרת לכם ליהנות מחלל המגורים בחוץ לאחר השקיעה. זו יכולה להיות דרך טובה לבלות עם המשפחה והחברים כשחשוך.

פרגולות מעץ הופכות ליותר פופולאריות יותר ויותר ואם אתם מסוג האנשים שאוהבים להיות בחוץ – לקרוא ספר או לעשות מנגל עם חברים – בתוך הטבע, פרגולה מעץ היא בדיוק מה שחסר לך בגינה שלך.

 


חיפוש מהיר: