הובלות קטנות – השירות שעשוי לחסוך לכם כסף

הובלות קטנות שייך לסוג הענפים שהולכים ומתפתחים בשנים האחרונות בקצב גבוה במיוחד. אתרי מכירת פריטי יד-2, מעברי דירה של סטודנטים ובעלי דירות קטנות, הופך את שירותי ההובלות הקטנות ליעיל במיוחד וזול הרבה יותר מהובלת דירה כפי שרובנו נוטים לתפוס.
מגמה זו אינה פוסחת על הובלת פריטים בודדים כדוגמת ארונות ומוצרי חשמל, מה שמעצים את הביקוש להובלות הקטנות.

כל אדם שרכש בחייו רהיט יד 2 או מוצר חשמלי המצריך הובלה, בוודאי זוכר את האתגר שנתקל בו בעת שניסה לתאם הובלה עבור הרכישה. רכישת מוצרים יד 2 היא דרך נהדרת לחסכון וניתן למצוא מוצרים איכותיים וחדישים במחירים נמוכים מאוד, אך מציאת מוביל עשויה להיות לא פשוטה ואף להביא להוצאות לא צפויות ומיותרות בתיאום ההובלה.

יחד עם אתר הובלות קטנות בקטנה שהושק לאחרונה במטרה לרכז את תחומי ההובלות הקטנות השונות ולחבר בין מובילים זמינים לבין גולשים שמעוניינים לבצע הובלה קטנה – החל מפריט בודד ועד להובלת דירות קטנות, החלטנו לפרסם את המדריך להובלות קטנות שיעשה לכם סדר.

רוכשי יד 2

כל מי שרואה בחיסכון כלי מרכזי לניהול התקציב שלו בצורה יעילה וודאי רכש מספר פעמים בחייו רהיטים, מוצרי חשמל וכו' ביד 2.  מי שמבין בתחום הרכישות יד שנייה יודע שרכישה מסוג זה אין פרושה רכישת מוצרים במצב משומש ואף בלוי, אלא להפך, ניתן למצוא מוצרים במצב מצוין ולחסוך כסף רב. בנוסף, יש אנשים שבוחרים לרכוש מוצרים ישנים יותר ונוהגים לשפץ, לצבוע לתקן אותם ולחסוך עוד יותר. המשותף לכל הרכישות של מוצרים גדולים הוא הצורך בהובלה ממקום הקנייה לבית הרוכש. בשונה מחנויות חשמל ורהיטים העובדות עם מובילים משלהן, ברכישת מוצרים יד 2 האחריות למציאת מוביל היא בידי הקונה בלבד.

הטעות הנפוצה ביותר

אם חשבתם שהמוביל שנעזרתם בו במעבר הדירה האחרון יתאים להובלת פריט בודד – אתם טועים.  מובילים שעוסקים בהובלת דירות מחזיקים משאית גדולה ומספר אנשי צוות שאינו פרופורציונלי לגודל של הובלת פריט בודד, מה שמייקר מאוד את עלות ההובלה. לעומת זאת, קיימים מובילים רבים שעוסקים בהובלות קטנות, מחזיקים רכב קטן יותר, ופועלים באופן עצמאי או עם שותף אחד בלבד. שירותיו של מוביל מתאימים ומשתלמים יותר עבור הובלת מוצרים יד 2.

המפתח לחיסכון – השוואת מחירים

אחד הכלים המשמעותיים לחיסכון כספי בכל סוג של רכישה או הזמנת שירות הוא השוואת מחירים. גם בתחום ההובלות הקטנות מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר עבור ההובלה הנדרשת ולבחור בהצעה המשתלמת והנוחה ביותר עבורכם. בעבר השוואת מחירים בתחום ההובלות הייתה ממושכת ומייגעת, אך כיום, בעזרת אתר בקטנה מדובר בפעולה פשוטה ומהירה. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטי ההובלה הדרושה באתר ו-3 מובילים שיהיו פנויים ומעוניינים לבצע את ההובלה ייצרו אתכם קשר במהירות בכדי להציע הצעת מחיר. כמובן שמצדכם אין שום התחייבות והשימוש באתר הוא ללא תשלום.

הפרטים שהמוביל צריך לדעת

חשוב ליידע את המובילים בפרטים שיאפשרו להם לתת הצעת מחיר מדויקת ולהימנע מאי הבנות. המוביל צריך לדעת מספר מדויק של פרטים להובלה, גודלם, האם יש מעלית גדולה דיה עבור המוצרים או, לחלופין, בכמה קומות בחדר המדרגות יש לשאת את התכולה. בנוסף תוכלו לתאם עם המוביל שעה מדויקת לביצוע ההובלה.

אפשר להוביל גם בדקה ה- 90

לעיתים אנשים נמנעים מרכישת מוצר יד 2 משום שאין מספיק זמן לתיאום הובלה. הפתרון של את "בקטנה" הוא שילוב של עשרות מובילים בפריסה ארצית והובלות קטנות שנעשות ביעילות ובמהירות והתוצאה – זמינות גוהה של מובילים כמעט בכל רגע נתון – דבר שמאפשר לגולש לתאם הובלות מעכשיו לעכשיו, ללא בזבוז שעות בשיחות טלפון עם מובילים.

תובילו מתי שנוח לכם

ברכישת מוצר יד 2 בחירת שעת ההובלה היא נושא חשוב מאוד משום שיש צורך למצוא זמן שמתאים הן למוכר המוצר והן לקונה. לכן, חשוב מאוד להיות בקשר אם מספר מובילים על מנת למצוא מוביל שיוכל להוביל בשעה הרצויה לכם.
כפי שציינו קודם לכן, מובילים להובלה קטנה מבצעים הובלות קצרות יחסית ולכן גמישים יותר מבחינת הזמנים לתיאום ההובלה, מה שמאפשר לכם לתאם הובלה לשעה הנוחה לכם ולמוכרי המוצר במהלך היום, בין אם תעדיפו להוביל בשעות אחה"צ מבלי לקחת יום חופש מהעבודה, בשעת בוקר מוקדמת ובכל שעה אחרת במהלך היום.

ולסיום – טיפ לחיסכון במעבר הדירה שלכם

לפני שאתם מתחילים לחפש חברת הובלות למעבר הדירה שלכם, עצרו רגע וחשבו – מהי כמות הארגזים שיש לכם להוביל, אילו מוצרים גדולים קיימים וכדומה. רשימה קצרה של הפריטים על דף נייר יכולה לחסוך לכם המון כסף מאחר שאתם עשויים לגלות שרכב הובלות קטן עשוי להספיק (בדרך כלל בדירות של עד 3 חדרים) ואם זה המצב, מדוע שלא תבחרו בחברת הובלות בעלת מודל תפעולי רזה שתבצע את ההובלה שלכם בהנחה של עשרות אחוזים ביחד לחברת הובלות גדולה?

כמו בכל ענפי השירותים – החיסכון שלכם טמון בצרכנות נבונה המתבססת על התאמת השירות האופטימלי והשוואת לפחות 3 הצעות מחיר, ענף ההובלות אינו שונה בכך משאר השירותים והיערכות ותכנון יכולים לחסוך לכם סכומי כסף מפתיעים.


חיפוש מהיר: