הדברה ביתית

שירות הדברה לבית פרטי הוא שירות נדרש וחיוני בכלל ובעונת הקיץ, על ריבוי מזיקיה ונזקיה הפוטנציאליים בפרט. רובנו ככולנו עשויים להיזקק לשירותיו של בעל מקצוע בתחום ההדברה במועד לא צפוי אבל כולנו צריכים ונדרשים לבצע ניקיון יסודי אחת בכמה זמן, אשר כולל גם הדברה.

נזקם של מזיקים שונים עלול לחרוג מהפן האסתטי ולהוות איום בריאותי. מכאן נובע הצורך הדחוף בסילוקם ובביעור קניהם של מזיקים אשר החלו לעשות שמות, מי בגלוי ומי באופן סמוי אך לא נסתר מעיניהם הבוחנות של מדבירים מקצועיים.

שירותיו המקצועיים של מדביר כוללים, בין השאר: סילוק מזיקים שונים כגון: פשפשים, פרעושים, צרעות, עשים, קרציות, קרדיות האבק ועוד, אידוי עץ, ריסוס מונע בבית ומחוץ לו, חומרי הדברה איכותיים ובטיחותיים (ירוקים) לשימוש ביתי.

על מנת לוודא כי המדביר הוא איש מקצוע מוסמך עם קבלות על עבודה איכותית, מומלץ לבצע סקר שוק ולבקש אישורים והסמכות נדרשים. העדר רישיון עלול ואמור להחשיד את מי שמציע את שירותיו. על מנת לוודא כי מדובר באיש מקצוע אמין- דרשו קבלת קבלה עם אחריות על העבודה ועל החומרים.

ההדברה הביתית מחייבת נקיטת אמצעי זהירות קפדניים ושימוש בחומרים בלתי רעילים. מדביר מקצועי לא יחייב אתכם לעזוב את הבית לימים אחדים; שעות אחדות בלבד לאחר סיום ההדברה היסודית והמקיפה תוכלו לשוב לביתכם ולהמשיך בשגרת החיים.

לא לוקחים סיכונים

על מנת ליהנות משירות הדברה מקצועי ללא דופי, השוו בין ההצעות השונות, לרבות, כמובן, המחיר. תוכלו לבקש המלצות של לקוחות. חשוב לשים לב לפרטים קטנים, כגון: זמינות המדביר ונכונות החברה לגבות אותו במידה שלא יוכל להגיע ביום ובשעה הנקובים; אפשרות לקבלת ייעוץ שוטף.

הדברה לבית פרטי מהווה ערובה לשמירה על ניקיון והיגיינה, הקשורים קשר ישיר והדוק לבריאות. על מנת לתאם את השירות לזמן המתאים לכם חשוב להזמין שירות מבעוד מועד.

גם אם "רק" יונים מטרידות אתכם …

יונים עלולות להוות לא רק מטרד אלא מפגע, אבל יש רבים שדי בנוכחותן ובהמייתן כדי להינעם לקרוא למדביר. יונים ניתן לסלק ללא פגיעה פיזית בהם על ידי שימוש ברשתות מיוחדות, בדוקרנים ובאמצעים קוליים שונים. כל בעיה שגורמת לכם סבל –היא בעיה מוצדקת ולגיטימית כסיבה מספיקה לקרוא למדביר מקצועי.

טיפ קטן שעשוי להועיל ולהשתלם: חברה העוסקת בהדברה על פי מערכת ניהול איכות בינלאומי ISO 9001:2008 היא ודאי חברה  שאין להטיל אף לא שמץ ספק במקצועיותה. הכפיפות והמחויבות הבלתי מתפשרות לנהלי איכות ובטיחות קפדניים ומחמירים מהווים אינדיקציה לכך שמדובר בחברה שעשויה  לספק לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה  ביותר.

לאחר סיום ההדברה אל תתביישו לשאול עצות ולקבל טיפים שיסייעו לכם לשמור על ניקיון הבית וההיגיינה שלו. תוצאות הטיפול המקצועי והיסודי עשויות להיות בנות השפעה במשך זמן ממושך אבל כאשר מדובר בהדברה  לעולם אין פירוש הדבר 'זבנג-  וגמרנו'. בשלב  כל שהוא ודאי תצלצלו להזמין את השירות הנדרש פעם נוספת.


שתפו באמצעות: