דלתות נסתרות – הטרנד החדש של סביבת המגורים המודרנית

קרדיט תמונה – shutterstock

דלתות נסתרות הידועות גם בשם דלתות קו אפס הן הגדרה כוללת לכל סוגי הדלתות, פנים וחוץ כאחד, הניתנות להתקנה ללא משקוף וצירים הנראים לעין. דלתות אלו נועדו ליצירת חזיתות כניסה מעוצבות ומרשימות ביופיין גם בחזית הכניסה לסביבת המגורים במידה ומדובר בדלתות כניסה נסתרות לבתים פרטיים וגם בחזיתות הכניסה לחדרי המגורים בתוך שטח הבית או הדירה במידה ומדובר בדלתות פנים.

 

דלתות כניסה נסתרות

דלתות קו אפס המיועדות לחזיתות הכניסה לסביבת המגורים הן בדרך כלל דלתות המותאמות בעיקר למפתחי כניסה גדולים, ולכן, הן פחות מתאימות לדירות מגורים והן נועדו בעיקר לבתים פרטיים. הדלתות הנסתרות המותקנות בחזית הכניסה לסביבת המגורים, מייצרות חזית כניסה דרמטית ומרשימה ביופייה, כאשר אצל המתבוננים מהצד נוצרת האשליה שמדובר בדלת היוצאת מתוך הקיר. דלתות כניסה נסתרות מגיעות ברוב המקרים  בגודל לא סטנדרטי, כאשר מידות הדלת נקבעות מראש בהתאם לדרישות הלקוח וגדול מפתח הכניסה הרצוי לו.  חשוב לציין שניתן להתקין מספר סוגים של דלתות כניסה נסתרות, לרבות, דלתות כנף בגודל לא סטנדרטי, דלתות כנף וחצי ודלתות שתי כנפיים הנפתחות לכל צד. המראה הדרמטי והיוקרתי של חזית הכניסה בה מותקנת דלת נסתרת, הפך אומנם את הדלתות הנסתרות לפופולאריות בשנים האחרונות, אך בחירתה של דלת כניסה כזו או אחרת, חשוב שתעשה בהתאם לפרמטרים המקצועיים הנלווים לבחירת דלתות כניסה אשר אינן מותקנת בשיטת התקנה קו אפס, וביניהם:  חומר הגלם ממנו מיוצר גוף הדלת, עמידות הדלת לתנאי חוץ, רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת ורמת האבזור של הדלת בכל הנוגע למנגנוני הנעילה.

 

דלתות פנים קו אפס

המראה האלגנטי והיוקרתי של דלתות קו אפס, הפך אותן לפופולאריות גם לצרכי פנים. דלתות פנים קו אפס, בדומה לדלתות כניסה המותקנות בשיטת קו אפס, הן דלתות נסתרות שהתקנתן מיושמת ללא משקוף וצירים הנאים לעין. דלתות אלו מותקנות באמצעות משקוף אלומיניום נסתר בעל עמידות גבוהה לסימני שחיקה וקורוזיה. במצב סגור, דלת הפנים המותקנת בשיטת קו אפס, נראית כהמשך ישיר של קיר חזית הכניסה לחדר, עובדה המאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות עיצוביות באמצעות חיפוי דקורטיבי של קיר החזית. ברוב המקרים, דלתות פנים קו אפס, מותקנות בעיקר בחללי מגורים גדולים יותר בהם ניתן לעצב את החלל באופן ייחודי תוך חלוקה לאזורי מגורים שונים בתוך סביבת המגורים. גם במקרה של התקנת דלתות פנים קו אפס, עומדת לרשותכם האפשרות להתקנת דלתות בגודל חריג ולא סטנדרטי מגודלן של דלתות פנים רגילות.

 

עולם עשיר ומרתק של עיצובים

התקנה של דלתות כניסה ו/או דלתות פנים בשיטת קו אפס, פותחת עבורכם דלת לעולם עשיר ומרתק של עיצובים הבאים לידי ביטוי גם בסגנון העיצובי של הדלת וגם בסגנון העיצובי של חיפוי קירות חזיתות הכניסה. שיטת ההתקנה אומנם מורכבת ומחייבת אתכם לשכירת שירותיהם של מתקיני דלתות מקצועיים המתמחים בהתקנת דלתות קו אפס, אך התוצאה המרשימה בהחלט שווה את המאמץ. ברוב המקרים, דלתות כניסה קו אפס הן דלתות המגיעות בצבע אחיד המהווה המשך ישיר לצבע קיר חזית הכניסה, אך בהחלט ניתן לשלב פסי אלומיניום וניקל לאורך ו/או רוחב הדלת בהתאם לסגנון העיצובי של קיר החזית. התקנת דלתות פנים או כניסה בשיטת קו אפס, תייצר עבורכם חזית כניסה דרמטית ומרשימה ביופייה וניתן לשדרג באמצעותה כל סביבת מגורים.

 

דלתות קו אפס – דלתות הכניסה ודלתות הפנים האהובים על מעצבי פנים

דלתות כניסה נסתרות ודלתות פנים נסתרות, הפכו לאחד מסוגי הדלתות האהובים ביותר אדריכלים ומעצבי פנים וזאת לנוכח האפשרויות העיצוביות העומדות לרשותם לצורך יצירת חזיתות כניסה מרשימות ומעוצבות. המראה האלגנטי של שיטת ההתקנה יוצר מעין אפקט של חזית אחידה שכל "המרמז" על כך שמצויה בה דלת כניסה ו/או פנים הן מוצרי הפרזול של הדלת. אדריכלי ומעצבי פנים יכולים לתכנן לפרטי פרטים את המראה הסופי של חזית הכניסה לבית המגורים ו/או לכל אחד מהחללים/חדרים בהם הם מעוניינים להתקין דלתות פנים בקו אפס. במקרים אלו, עומדת לרשותם האפשרות לבחירת דלתות ברוחב של החל מ-60 ס"מ לחללים קטנים ועד רוחב של 120 ס"מ ואף יותר. בכל הנוגע למידות הגובה של הדלתות עומדת לרשותם האפשרות לבחירת דלתות בגבהים סטנדרטים של 210 ס"מ ודלתות גבוהות יותר בגובה של 240, 270 ואפילו 300 ס"מ, והכול בהתאם לתכנון העיצובי של חזית הכניסה. כמו כן, עומדת לרשותם האפשרות לרכישת דלתות כפולות המיועדות למפתחי כניסה גדולים יותר.

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן