דלק, בנזין, סולר ונפט לחימום בחורף (להסקה)

לפני הכול, מהו בעצם סולר? ובכן, סולר הוא בעצם דלק נוזלי והוא למעשה תוצר של זיקוק הנפט והוא משמש, בין היתר, לתדלוק סולר לתחבורה דברים כמו: מנוע דיזל, טנקים וגם משאיות. כמו כן, אחד השימושים הנפלאים של הסולר הוא חימום הבית. שיטת סולר לחימום בחורף היא שיטה אשר מוכיחה עצמה פעם אחר פעם.

סולר לחימום בחורף – כל מה שרציתם לדעת.

בעבר היה נהוג להשתמש בסולר רק במוסדות מאוד גדולים וזה כי הסולר הוא בעל יתרון גדול שהוא מחמם חללים גדולים בזמן מאוד קצר. כיום ניתן למצוא סולר בתור אלטרנטיבת חימום אידיאלית על פני מזגן, תנורים, מפזרי חום ואמצעי חימום נוספים.
כמו כן, כיום ניתן למצוא אלטרנטיבה נוספת והיא: נפט לחימום בחורף.

נפט לחימום בחורף דומה בתכונותיו אל סולר לחימום בחורף וזה מכיוון ששניהם (סולר לחימום בחורף וגם נפט לחימום בחורף) נחשבים כמאוד חסכוניים לעומת מזגנים, תנורים וכולי), יעילים (נוטים לחמם את החלל מאוד מהר) ומאוד בטיחותיים מכיוון שאינם גורמים להפסקות חשמל וכדומה.

כאמור, נפט לחימום הינו כמו חימום הבית באמצעות סולר מכיוון ששניהם נחשבים כבעלי אוויר נקי, כלומר, אם עד כה התרגלנו למכשירי חשמל אשר מחממים (תנורים, מזגנים) שנוטים לייבש את האוויר ולגרום לנו לרצות לסגור אותם מאוד מהר, הרי שחימום באמצעות סולר (וגם באמצעות נפט) שונים בתכליתם.

סולר לחימום איננו נוטה לייבש את האוויר, דבר זה הוא בעל יתרון משמעותי מכיוון שזה משפיע באופן חד משמעי על הפחתת ההידבקות במחלות שונות שיש בחורף. כמו כן, כיום ניתן למצוא שפע של חברות אשר מציעות שירות עד הבית, כלומר, חברות אלו מספקות סולר עד לבית הלקוח, כך שבימי החורף הקרים לא הצטרך הלקוח לצאת מהבית ולרכוש סולר בתחנת הדלק הקרובה אלא רק להרים את השפופרת אל הספק הנבחר.

עשו סקר שוק

כמו כן, רגע לפני שאתם מחליטים על הספק הנבחר (הן של המתקן שצורך את הסולר והן של החברה שתספק לכם את הסולר עד הבית) מומלץ מאוד לערוך סקר שוק.
סקר השוק יעניק לכם פרספקטיבה רחבה יותר אודות החברות והמוצרים שקיימים בשוק וכך תוכלו לרכוש את המוצרים הכדאיים ביותר ולבחור את הספקים המשתלמים ביותר ובגדול תוכלו לקבל מחיר ליטר של כל אחד מסוגי נוזל בעירה.
 

המידע באדיבות חברת “סוד אנרגיה”
טלפונים: 050-3030230 | 053-4238000
לחצו לפרטים והזמנת 
סולר לחימום ביתי


חיפוש מהיר: