דברים אחרונים אחרי הרכבת המטבח

קרדיט תמונה: FREEPIK

אפשר להגיד מזל טוב על המטבח החדש שלכם, אחרי שהשקעתם מאמצים רבים ומחשבה רבה בהרכבת המטבח שלכם אתם וודאי מעוניינים לשמור עליו ככל הניתן. בדיוק לשם כך הכנו עבורכם את מאמר זה, בהמשך המאמר תוכלו למצוא טיפים שיעזרו לכם לשמור על המטבח החדש שלכם לאורך זמן רב.

שמירה על שיש למטבח

אנו בטוחים כי אתם רוצים לשמור על משטח השיש אשר מותקן אצלכם במטבח ככל הניתן כדי שיחזיק מעמד לאורך זמן רב וישמור על רמת האיכות שלו. ריכזנו עבורכם מספר טיפים חיוניים ויעילים במיוחד אשר יעזרו לכם לשמור על השיש שלכם.

ראשית עלינו להכיר את משטחי השיש למטבח הפופולריים ביותר בישראל כיום:

  1. שיש טבעי – משטחים של שיש טבעי הינם משטחים המיוצרים מאבני גיר טבעיות ובדרך כלל משטחים מסוג זה נשחקים די בקלות.
  2. שיש סינטטי – כאשר אנו מדברים על משטחי שיש סינטטיים אנחנו למעשה מדברים על משטחי השיש הפופולריים ביותר במטבחים הביתיים במדינת ישראל. משטחי שיש סינטטיים הם בעלי רמת עמידות גבוהה וניתן למצוא אותם בשלל דוגמאות שונות וצבעים שונים ולהתאים אותם לכל סגנון עיצוב שתבחרו למטבח שלכם.
  3. שיש גרניט – גרניט הינה אבן טבעית אשר נחצבת ממעמקי האדמה, ניתן להזמין משטחי שיש גרניט בשלל מרקמים וצבעים. אבן הגרניט נחשבת לאבן חזקה בעלת רמת עמידות גבוהה.

כדי שמשטח השיש במטבח שלכם יישמר לאורך זמן רב אנו ממליצים לכם להתייחס לטיפים הבאים:

  • השתדלו להימנע ככל האפשר מהנחת כלים איתם אתם מגישים אוכל על השיש כאשר הם חמים והנחת כלים איתם אתם מבשלים אוכל על השיש כאשר הם חמים – כאשר אתם מניחים סירים, מחבתות או כל כלי חם אחר על השיש, הניחו תחתית מבודדת על השיש ועליה הניחו את הכלים החמים.
  • אנו ממליצים לכם להשתדל לא לנקות את משטח השיש שלכם תוך כדי שימוש בחומרי ניקוי המורכבים מרכיבים בעלי רמת חומציות גבוהה אשר עשויים להזיק למשטח השיש ואף להוביל ליצירת כתמים על המשטח. חלק מחומרי הניקוי בהם רמת החומציות היא גבוהה הם: אקונומיקה, מסיר שומנים ועוד.
  • חשוב מאוד לא לגרור מוצרים שונים על משטח השיש, גרירת מוצרים כמו: קופסאות שימורים, מוצרים קפואים וכן הלאה, עלולה להוביל למצב בו מופיעות שריטות על גבי משטח השיש שלכם.
  • במידה ובחרתם במשטח שיש סינטטי למטבח שלכם, אנו ממליצים לכם לנקות אותו רק על ידי שימוש בסבון נוזלי המשמש לניקוי כלים ומטלית לחה. מטרתן העיקרית של פעולות הניקוי השונות של השיש היא להסיר שאריות מזון הנמצאות על משטח השיש. במידה ואתם נתקלים בלכלוך בעייתי מהרגיל אנו ממליצים לכם להוסיף מים חמים לסבון הכלים או שמא להרטיב את המטלית בה אתם משתמשים במים חמים

 

המאמר נכתב בשיתוף STG מיתוג מחדש

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן