ברזים לאמבטיה

בכל פעם שאתם מחליטים לשפץ את חדר האמבטיה אתם עומדים בפני אינספור החלטות קטנות וגדולות.
האם לעצב את חדר האמבטיה מחדש? באיזה צבעים לבחור? איזה אביזרים יש לחדש בחלל האמבטיה או איזה אביזרים כדאי להוסיף? איזה ברזים לאמבטיה יש לבחור בהתאם לעיצוב הנבחר האישי שלכם?  האם להוסיף ארונות אמבטיה מעוצבים? 

אם אתם נמצאים ממש עכשיו בזמן מעבר לדירה חדשה או בדיוק בזמן שיפוץ ביתי אתם בוודאי יודעים ששיפוץ ועיצוב חדר אמבטיה הוא בהחלט מקום חשוב ומשמעותי בכל בית שזקוק למחשבה, תכנון ועיצוב פנים.

על מנת לסייע לכם בבחירת ברזים לאמבטיה קבלו מספר עצות וטיפים שיעזרו לכם באתגר.

מה כדאי לקחת בחשבון בבחירת עיצוב של ברזים לאמבטיה? 

מבחר סוגי ברזים לאמבטיה

כיום,  קיימים כיום אינספור אביזרים ומוצרי אמבטיה בכל צורה ובכל גודל, כולל בחירת חומרי גלם פשוטים ועד יקרים מאד, בזמן שיפוץ אמבטיה יש מבחר פריטים שיש לבחור וביניהם ברזים לאמבטיה שיהיו מותאמים לחדר הרחצה הביתי.

ברזים לאמבטיה הם סוג של אביזרים שכמעט ולא מתייחסים אליהם עד שאתם נמצאים בשיפוץ דירה או חדר האמבטיה, הברזים הם אמצעים פונקציונליים והם זמינים באינספור חומרים ועיצובים מעניינים. עבור חובבי העיצוב ברזים הם עוד מוצר לעיצוב פנים של חדר הרחצה. 

קיימים ברשתות השיווק אינספור אפשרויות וכולם קיימות, קטגוריות וחומרי גלם שונים של ברזי אמבטיה, מברזים בסיסיים מברזל עד דגמים יוקרתיים.

מגוון ברזי אמבטיה  כיום כוללים מגוון גמורים ביניהם: ברזים מלוטשים, ברזים חלקים, ברזים מוברשים, עשויים ניקל מלוטש, ניקל מוברש, נירוסטה, ברונזה, ברונזה מוברשת, ברונזה שפשפה בשמן, קרמיקה ועוד. 

 

איזה ברז מתאים לכיור האמבטיה שלך ? 

הכיור בו אתם משתמשים משפיע ישירות על הברזים שתבחרו וזאת מכיוון שאתם זקוקים לברז שמתאים לפתח החור שברשותכם.

אם אתם מחזירים את הברז שלכם לכיור שהיה לכם לאורך הזמן  או שאתם קונים ברז חדש כדי לרכוש כיור חדש, בדקו בדיוק איזה סוג חור אתה צריך להכיל  חור אחד או דרך הקיר.

 

מחירים של ברזים לאמבטיה –  מהו התקציב שלך?

הקצה של תקציב או במילים אחרות כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם מהווה גבול חשוב בקניות הברז לאמבטיה שלכם, ועוזרת לכם להימנע מהוצאות מיותרות.

בעזרת התקציב שקבעתם לחדר האמבטיה שלכם, בדקו אילו סוגי ברזים תוכלו לרכוש בתקציב זה.

 

בחירת סוג ברזים בעזרת מאגר תמונות של עיצוב בתים 

שיטה טובה לבחירת ברזים לאמבטיה וקבלת השראה לעיצוב היא גלישה באינטרנט באתרי עיצוב וקבלת רעיונות מבתים קיימים.

התבוננו בבתי המגורים של חברים באזורכם ומה הם מציעים – האם הם נוטים לעבר סגנון מסוים זה יכול לסייע לכם בסגנון שבו תרצו לבחור לברז האמבטיה שלכם.

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן