איך מתכננים מעבר דירה מוצלח – 5 טיפים שימושיים

 

מעבר דירה יכול להיות יום מסויט ומתיש אבל הוא יכול לעבור גם בצורה נעימה ונוחה- זה תלוי בעיקר בכם ובהחלטות שתקבלו טרם היום הגדול. מעבר דירה הוא אירוע מרגש ומשמח שמאפשר לנו להתחיל לעצב ולתכנן את הבית בדיוק כמו שתמיד חלמנו ובדיוק כמו שתמיד רצינו. אז בכדי להפוך את המעבר ליום מיוחד ולא ליום מיותר הנה לכם חמישה טיפים שיגרמו לכם לחייך בתחילת המעבר, במהלך ההעברות וכמובן בסוף היום.

בחירת מובילים מקצועיים
אחת ההחלטות החשובות ביותר ביום המעבר היא בחירת המובילים כאשר עליכם לבחור את המובילים המקצועיים, האמינים והמהירים ביותר שתמצאו. אסור לכם להתפשר על מובילים מתחילים וחסרי ניסיון אחרת אתם גם מסכנים את הציוד והריהוט היקר שלכם וגם מסתכנים בתשלום גבוה שלא שווה את המאמץ. הובלה בירושלים, הובלה בתל אביב, הובלה בחיפה, הובלה בבאר שבע והובלה בכל עיר אחרת בארץ מתחילה עם מובילים מצוינים שהופכים את כל יום המעבר למצוין גם כן.

תכנון מוקדם של יום המעבר
מכירים את האנשים האלו שלא מתכננים כלום ונותנים ליד הגורל לנהל את החיים עבורם? אז בדיוק מהאנשים האלו אסור לכם ללמוד. תכנון מוקדם של יום המעבר יעזור לכם לא לשכוח כלום בבית הישן, לארוז הכל בצורה שקטה ורגועה, להתחיל את יום המעבר בחיוך גדול וכמובן לסיים את היום עם כוס קפה ביד וסיפוק גדול בלב. ארזו את החפצים היקרים, הכניסו את הבגדים לארגזים, עטפו בניילונים את הכלים השבירים ותנו למובילים לעשות את העבודה בצורה קלה ונוחה- ככה לא רק שלא תסבלו מיום המעבר אולי אפילו תצליחו ליהנות ממנו.

הכינו מקום חנייה לרכב מבעוד מועד
אין דבר יותר מעצבן מאשר לגלות שהמובילים מגיעים בבוקר מוקדם ליד ביתכם ולא מוצאים חנייה. מדובר בפנצ'ר שיכול לתקוע לכם את כל היום במקרה הרע או לגרום לעיכוב מיותר במקרה הטוב ולכן שמרו כבר יום לפני את החנייה הקרובה והנוחה ביותר ואל תיקחו סיכונים מיותרים

בצעו סינון של החפצים שאינכם צריכים עוד
מעבר דירה הוא הזדמנות מצוינת לתרום בגדים ורהיטים ישנים, לזרוק חפצים ישנים שכבר אין בהם שימוש ולסנן כל מה שאתם כבר לא צריכים בביתכם החדש. יש חפצים, כלים או בגדים שהולכים איתנו כבר שנים ומעבר דירה הוא בהחלט הזדמנות מצוינת להיפטר ממה שאתם כבר לא צריכים. הובלות בירושלים או הובלות בתל אביב זה לא משנה, העיקר שתיקחו אתכם רק את מה שאתם צריכים באמת.

את דברי הערך שיקרים לליבכם תיקחו בעצמכם
אם יש לכם תמונה ישנה שקרובה לליבכם, סט כלים שהולך אתכם לכל מקום, חולצה שמלווה אתכם כחולצת המזל שלכם כבר שנים ארוכות, שולחן שאתם שומרים עליו בחירוף נפש ועוד רהיטים וחפצים ששווים בעיניכם לא רק ברמה הכספית אלא גם מבחינה סנטימנטאלית קחו אותם אתכם טרם יום המעבר. המובילים יכולים לעשות עבודה מצוינת אבל הם לעולם לא יתייחסו לדברים היקרים לכם באותו הרגש שבו אתם תתייחסו אליהם ולכן קחו אותם עוד לפני יום המעבר בעצמכם.

המאמר מוגש באדיבות אתר הובלות 100 – הובלות בירושלים
 


חיפוש מהיר: