איך לתקן בעיות נזילות ורטיבות בבית המשותף?

 

רוב התקלות עמן מתמודדים בניינים משותפים קשורות לרטיבות ונזילות. חברה לניהול בית משותף בעלת ניסיון רב, יכולה לסייע לכם המון ולמעשה לפעול לתיקון התקלות במהירות האפשרית, וכך לחסוך מכם המון עוגמת נפש וזמן יקר. אילו בעיות רטיבות נפוצות ישנן וכיצד ניתן לטפל בהן? ריכזנו עבורכם כמה פרטים חשובים.

 

בעיה במאגר המים המשותף

אחת התקלות הנפוצות בבניינים משותפים היא תקלה במאגר המים המשותף. לרוב המאגר ממוקם על הגג והוא משמש את הדיירים במקרה ואין מים זמינים. רוב הבעיות במאגרי מים מתגלות במהלך ביצוע פעולות אחזקה ותחזוקה של מכלי המים, לכן חשוב שחברת ניהול בית משותף בתל אביב תבצע תחזוקה שוטפת כנדרש וכך ניתן יהיה לזהות אם ישנם ליקויים, לפני שליקויים אלו ישפיעו על איכות החיים של הדיירים.

 

רטיבות מהגג בקומות העליונות

תלונות של הדיירים על רטיבות בקומות העליונות לא פעם הובילה לגילוי בעיה במרזבים, באיטום הגג ובמערכת הצינורות. ביצוע פעולות תחזוקה שוטפות מטעם חברת אחזקת בתים בת"א יכול לעשות הבדל של שמיים וארץ באיכות החיים בבניין ולמנוע מקרים של רטיבות. עם זאת, במידה וכבר קיימת רטיבות יש להביא אנשי מקצוע שיאתרו את הבעיה ויטפלו בה בהקדם האפשרי.

 

סתימות או שברים בצנרת

צנרת ישנה עשויה להתבלות לאורך השנים, ואותו בלאי עשוי לגרום לסדקים ושברים בצינורות. כתוצאה מכך הדיירים עלולים לסבול מרטיבות ונזילות. גם סתימה של הצינורות ומערכת הביוב בשל סיבות שונות כמו למשל מגבונים, שורשים שחודרים לעומק הביוב, עלים וכדומה יכולה להוביל לסתימה בביוב בדירות ולגרום לבעיות כאלו ואחרות. פנייה לאנשי מקצוע מומחים תעזור לאתר את מקור הבעיה ולתת לה מענה מידי.

 

חברת ניהול מקצועית לשקט נפשי

כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברת ניהול בית משותף בתל אביב אתם למעשה חוסכים מעצמכם את ההתעסקות ויכולים להיות שקטים ולדעת שכל הבעיות מטופלות, לרבות בעיות של רטיבות ונזילות. חברה מקצועית תדאג לבצע פעולות תחזוקה שוטפות, תתאם עם אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים ותספק מענה ופתרון לכל בעיה ותקלה במהירות האפשרית.

 

 

המאמר נכתב על ידי נועה בן ארי בשיתוף דן אחזקות

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: