איך לשפר קליטת wifi בבית

 

בעידן הדיגיטלי כמעט לכל בית ישנם כמה מכשירים חכמים אשר כל אחד מהם מחובר עם האינטרנט לרשת האלחוטית במקביל. לא פעם הדבר משפיע על המהירות של האינטרנט האלחוטי או במילים אחרות על ה- WIFI. אם גם אתם סובלים מבעיות בקליטה של ה- WIFI שלכם, הנה כמה פעולות שיוכלו לסייע לכם לגלוש מהר יותר, ללא הפרעות מיותרות.

בצעו בדיקה

רגע לפני שאתם קופצים למסקנות, מוטב כי תעשו בדיקה קלה ותוודאו מהי מהירות האינטרנט ושהיא תואמת לחבילה שברשותכם. הבדיקה מתבצעת על ידי חיבור המחשב ישירות לכבל הרשת והיא תסייע לכם לקבל תמונת מצב על מהירות הגלישה הקיימת. כשאתם בודקים וודאו שאף אחד לא מחובר אל הרשת שלכם, שהמחשב לא עסוק בהורדה של קבצים, שאין איזה סרט פתוח במקרה וכמובן שכל דפי האינטרנט סגורים.

למקם את הראוטר במיקום אסטרטגי

במידה וה- WIFI שלכם סובל מחוסר תפקוד אתם יכולים לנסות למקם אותו במיקום טוב יותר. קחו בחשבון שככל שמיקומו יהיה יותר גבוה כך האותות שלו יהיו טובים יותר. מלבד הגובה מומלץ למקם את הראוטר במקום פתוח ללא חסימות של קירות, פינות, דלתות ועוד. כמו כן אם לא ידעתם, גם מכשירי חשמל, מתכות, מראות וחלונות קרובים יכולים לשבש את השידור האלחוטי.

להוריד מהעומס או להתחדש בטכנולוגיה משוכללת יותר

רובנו נוהגים להישאר תמיד מעודכנים בצו האופנה ומדי עונה להתחדש במיטב הטרנדים החמים. תתפלאו לגלות שגם בעולם המחשוב והאלקטרוניקה יוצאים מדי תקופה מוצרים יותר משוכללים הכוללים טכנולוגיות חדישות יותר. הדבר אינו שונה גם כאשר מדובר בראוטר. אם קליטת ה- WIFI שלכם חלשה יכול להיות שאתם צריכים לחפש אחר ראוטר מתקדם יתר, או לחלופין להוריד מהעומס הקיים על הראוטר שלכם.

להזמין חברה מקצועית אשר תספק מענה

חברה מקצועית להקמת רשת אינטרנט יכולה להציע לכם פתרונות רבים לבעיות של קליטה מסוגים שונים ובכוחה אף לספק לכם פתרונות מותאמים אישית לצרכים שלכם. הידע והניסיון שלה בתחום התקשורת האלחוטית יסייעו לכם ליהנות משיפור של מאת האחוזים במקרים של קליטה חלשה, זאת באמצעות כל החידושים הקיימים בתחום.

נכתב בשיתוף חברת Audio Family

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.