איך לשמור על בית מוגן מפריצות

כל אחד מכיר את המונח 'ביתי הוא מבצרי', השאלה האם כל אחד מרגיש באמת מוגן ובטוח בביתו? לא פעם שמענו על פריצות לבתים או אפילו גורם עוין שיכול להתגלות בתוך הבית שלנו כמו הבייביסיטר או המנקה, שגונבים לנו דברים ללא ידיעתנו.

אם כן, איך באמת נצליח לשמור ולהגן על המבצר שלנו מפני איומים שונים? איך נרגיש את הביטחון האולטימטיבי בתוך הבית שלנו ואיך נוכל להיות סמוכים כל פעם שאנחנו עוזבים את הבית הוא מספיק מוגן? במאמר לפניכם נספק מענה למספר אמצעים שמשפרים את תחושת הביטחון ויכולים להגן על השטח והבית שלכם.

שילוב בין כמה מערכות מיגון

מצלמות אבטחה – ניתן וכדאי מאוד להתקין מצלמות אבטחה סביב לבית שלכם וגם בפנים הבית. זאת דרך מקובלת לקבל הגנה. אתם מגנים על הבית מכל מי שנכנס וחודר מבחוץ וגם מי שכבר חדר ואינו אחד הדיירים, יש שליטה מלאה על מעשיו.

סורגים – אפשר ורצוי להתקין סורגים סביב חלונות ומרפסות. יש היום מגוון שלם של סורגים דקורטיביים, סורגים שיכולים להיפתח וכו', ושמעניקים את התחושה המוגנת גם כשהחלון פתוח לרווחה.

מערכת אזעקה – פתרון נוסף שכדאי לשלב בבית שלכם זוהי מערכת אזעקה שמתריעה בכל רגע שתבקשו. מערכת שמבוססת על חיישנים וגלאים שונים שמתקינים אותם במקומות אסטרטגיים בביתכם כמו לדוג' סביב הדלת כניסה, החלונות או המרפסת ועוד, ובמידה ויש ניסיון פריצה, המערכת מפעילה אזעקה חזקה ובמקביל היא גם שולחת לכם מיד התראה ומתריעה גם מול חברת האבטחה שאליה אתם מקושרים. זה מצב שמאפשר תפיסה מידית של הפורץ ושמירה מהודקת על ביתכם. למרות שזאת אפשרות שנשמעת יקרה למדי, כיום ניתן למצוא מגוון של מערכות אזעקה במחירים נוחים ומשתלמים לכל כיס.

שער חשמלי – עוד פתרון יעיל למניעת פריצה לבית פרטי שיותר חשוף לפריצות מאשר דירות בבניין. במקרה כזה הקו המגן הראשוני הוא שער אלקטרוני. שער זה לא ניתן לפתוח כמו כל שער רגיל. מדובר בשער כבד מאוד עם מחסום נוקשה ואלקטרוני שמאוד מקשה על מי שמעוניין יהיה לפלוש לשטח שלכם.

אינטרקום – מדובר במערך הגנה טוב, חשוב ופשוט למדי. באמצעות האינטרקום תוכלו לקבל שליטה על כל מי שנכנס אליכם פנימה, רצוי לשלב בין האינטרקום לבין מצלמת האבטחה לבית.

שירותי מנעולן במרכז

קורה לפעמים שמרוב מערכות מיגון, גם הדיירים עצמם עלולים למצוא את עצמם במצב שאין הם יכולים להיכנס לבית שלהם; שכחו מפתחות, האזעקה לא עובדת ולכן המנעולים לא נפתחים השער התקלקל וכן הלאה. זה זמן שבו הם יאלצו להיעזר בשירותיו של פורץ מנעולים. ואם מדובר באזור המרכז לדוג' תל אביב, שירותי מנעולן במרכז או פורץ מנעולים מתל אביב הוא הכתובת, אתם רוצים מנעולן שיהיה הכי קרוב לאזור מגוריכם שיצליח להגיע במהירות המרבית ביותר, ולפתור אתכם מהבעיה. שכן הוא מגיע מהר יותר מכל פורץ אחר מעיר סמוכה. כל מנעולן או פורץ דלתות יכול לסייע לכם ברגע כזה הוא יודע כיצד לפרוץ בעדינות דרך הסורגים או הצילינדרים בלי לעשות נזק גדול ובלי לגרום לכם להוצאות גדולות יותר.
 

שתפו באמצעות: