איך למצוא נכס להשקעה

ישנם משתנים רבים העומדים בדרך לרכישת נכס מניב להשקעה, החל בזמן הנכון ועד המקום הנכון. לכן אם ברצונכם לעשות את הצעד הראשון בעולם הנדל"ן, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להתחיל.

להשקעה בנדל"ן ישנם יתרונות רבים: מדובר באפיק שיווקי מאוד מוצלח ובעל יוקרה, ועל השקעה הטומנת בחובה פוטנציאל לרווחים טובים ותשואה נאה. עם זאת על מנת שהפוטנציאל הגלום יתממש, דרוש ידע מקדים ולשם כך ריכזנו עבורכם את הטיפים הבאים:

הגדירו מטרות

כדי להשקיע בנדל"ן וגם להצליח, חשוב קודם כל להגדיר מטרות. עליכם להבין מהי סוג ההשקעה שאתם מחפשים. האם תשקיעו ברכישת נכס ישן במחיר נמוך לשם שיפוצו ומכירתו במחיר גבוה? האם מדובר בנדל"ן להשכרה? האם ברצונכם לרכוש נדל"ן מסחרי שישמש למשרד או לחברה, או שאולי בכלל ברצונכם לייעד את הנכס למטרת תיירות? בתחום הנדל"ן ישנן אפשרויות השקעה רבות ולכן עליכם להיות כמה שיותר ממוקדים.

החליטו על מיקום

המיקום הוא גולת הכותרת ברכישת נדל"ן להשקעה, לכן חשוב כי תבחרו במיקום אטרקטיבי אשר קיים לו ביקוש. קחו בחשבון שאיתור הנכס ובחירת המיקום אלו הם שלבים שעשויים לקחת זמן כאשר לכל אורך הדרך עליכם להיות ערים לתמורות ושינויים, לקרוא נכון את המפה, להיות קשובים לאינטואיציה, לאתר הזדמנויות אטרקטיביות ובעיקר: להיות סבלניים.

רק כדי ליישר קו: מיקום טוב הוא כזה שנמצא בתהליכי פיתוח, קרוב לעורקי תחבורה ראשיים, מציע אפשרויות תעסוקה, מרחבים ירוקים, שירותים קהילתיים וכיוצא בכך.

זהו פוטנציאל גלום

ישנם אזורים ולהם פוטנציאל להיות מניבים בעתיד. לכן אם שמעתם על אזורים הנחשבים לדבר החם הבא, מוטב כי תבדקו את הנושא, במיוחד אם אפשר לרכוש בהם נכסים במחירים נמוכים משמעותית ואם קיים צפי שערכם יגדל בעתיד. המלצה שלנו: אם אין לכם ניסיון פנו לעזרה מקצועית, מומחי נדל"ן יוכלו לתת לכם כמה טיפים ולסייע לכם לאתר נכנסים מתאימים.

עשו שיעורי בית

ידע הוא כוח או אין חכם כבעל ניסיון, אלו הם ביטויים המדגישים את החשיבות של ידע מקדים והיכרות עם שוק הנדל"ן המקומי. אם ברצונכם למצוא נכס להשקעה ולוודא שיהיה זה נכס מניב עליכם לעשות שיעורי בית ולהגיע למעמד בדיקת הנכס כשאתם מוכנים.

נכתב עבור חברת בית בטוח- ניהול נכסים בת"א