איך להפוך את הוילה לוילת חלומות במינימום תקציב

יש לכם וילה שאתם נוהגים להשכיר לנופשים בשנים האחרונות? אם כך, בוודאי גם אתם שמים לב שאתם לא היחידים שעושים זאת. כלומר, הסטטיסטיקה מראה שבשנים האחרונות לא מעט אנשים, כאשר הם יוצאים לחופשה בצפון או בדרום, בוחרים באופציה של וילות נופש על פני בתי מלון או בתי הארחה שונים. לכן ברור מדוע יש לכם תחרות לא קטנה בתחום הזה שכן בכל יום מצטרפות עוד ועוד וילות נופש לאופציות שעומדות בפני הנופשים.

זה נשמע לכם מוכר וגם אתם תוהים מה בכל זאת תוכלו לעשות כדי שהוילה שלכם תהיה יותר אטרקטיבית? אם כך, כדאי שתדעו שהתשובה מחולקת למספר תחומים שונים. מצד אחד עליכם להשקיע בקידום הפרסום של הוילה באינטרנט, מצד שני כדי שיהיו לה תמונות מאוד אטרקטיביות ומצד שלישי היא באמת חייבת להיות במציאות מושכת, שונה ומיוחדת. לכן בהחלט יכול להיות שעכשיו הגיע הזמן לשפץ מעט את הוילה שלכם, כי אפילו אם עד עכשיו היא עבדה בצורה נהדרת, מידי פעם כדאי יהיה להכניס לה כמה שיפורים.

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול

הנתונים בשטח מראים שהרבה פעמים בעלי וילות נופש רגילים להשכיר את הוילות לנופשים ולא מספיק עוצרים בדרך לבדוק איך נראות הוילות האחרות, מה הן מציעות לנופשים ואיזה שיפורים כדאי להכניס. מה שעוד משותף להרבה בעלי וילות, זה שאומנם הם היו רוצים להפוך את הוילות שלהם לוילות חלומיות במיוחד, אך מצד שני, מי מאיתנו היה רוצה להשקיע בכך הון עתק? הרבה בעלי וילות עובדים עם תקציבים מאוד מוגבלים ולכן ברור מדוע יש כאן משמעות גם לעלויות השיפוצים. זו בדיוק הנקודה להזכיר שהיום אפשר להכניס גם שיפורים שאולי נראים קטנים אך הם אלה שבסופו של דבר יעשו את ההבדל הגדול, אז למה אתם מחכים? הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות הוא דווקא לבדוק את החלק החיצוני של הוילה, כלומר את הגינה או את החצר. האם לא הגיע הזמן:

  • לשתול דשא חדש, ירוק יותר וכזה שייראה הרבה יותר מזמין? שימו לב שאם אתם בוחרים בדשא סינטטי עדיף שהוא יהיה כמה שיותר נעים למגע.
  • לקנות ברביקיו משוכלל, בין אם על גז ובין אם על פחמים, שלאורחים שלכם יהיה באמת נוח לצלות עליו בשרים ודגים.
  • לקנות שמשמיות ולסדר מקומות נעימים לישיבה בחוץ.

האם לא כדאי להתקין בריכה?

רוב האנשים שחושבים על וילת נופש חושבים, בין היתר, גם על בריכה, מה שמעורר את השאלה האם לא כדאי יהיה להשקיע בכך. התשובה היא חד משמעית כן, ואם אתם חוששים מהעלויות, כדאי שתדעו שהיום זה כבר לא כל כך יקר. בנוסף לכך, כדאי לדעת שאם בעבר התקנת בריכה הייתה מאוד יקרה, הרי שהיום זה לא כך. אתם לא חייבים לבנות בריכה מבטון ולהשקיע בכך עשרות אלפי שקלים כי עבור הנופים שלכם גם בריכות מוכנות של חברות כמו INTEX יכולות לעשות את העבודה. במקרה כזה הנופשים יוכלו ליהנות מהמים ומחוויית הבריכה ולכם, בתור בעלי הוילה, זה לא יעלה יותר מידי.

שיפוצים קטנים שלא כדאי לוותר עליהם

אם כאשר אתם עוברים בוילה אתם שמים לב:

  • שהיא לא מסוידת וצבועה בצורה מספיק טובה
  • שיש בה בעיות קטנות של נזילות
  • שיש מקומות שבהם הדלתות לא נסגרות טוב
  • שהחלונות לא מספיק אטומים
  • ושעלול להיות קר בימי החורף

כדאי שתעשו משהו בנידון. ראשית, יכול להיות שעכשיו זה הזמן להוסיף עוד צבעים לוילה ולהזמין שירותי צביעה שיכללו גם צבעים אחרים ולא רק לבן. שנית, תוכלו לקנות גם קמין, הוצאה כלכלית שאינה גדולה אך בהחלט יכולה לשדרג פלאים את האווירה במקום. כדאי גם להזמין אנשי מקצוע למקום שיוכלו לעשות לכם תיקונים שונים מבחינת איטום – בין אם זה לדלתות ובין אם זה לחלונות – שכן כל הפרטים הללו ישפרו את חוויות הנופש במקום. בנוסף לכל אלה, כמובן שכדאי להקפיד בלי יוצא מן הכלל על נושא הניקיון בוילה כי כל אלה משפיעים על חוות הדעת שאח"כ הנופשים כותבים על החוויה שהייתה לכם אצלכם בוילה.

נכתב ביעוץ אתר וילות היוקרה – וילות להשכרה.

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.