איך לבחור מעצבת פנים

בישראל ישנם כיום מאות רבות של מעצבי ומעצבות פנים. אל מול ההיצע הרחב והגדול הזה לא קיים למעשה אמצעי שדרכו אפשר לדעת בוודאות באיזה מעצבת פנים עלינו לבחור, בבואנו ליצור את התשתית הראויה לחדר או לדירה שלנו.

על מנת לדעת כיצד לבחור מעצבת פנים שמתאימה לנו יש לנקוט בכמה דרכים:


א. חיפוש באמצעות הרשת ומודעות המתפרסמות ברשת לגבי מעצבת פנים.


ב. מתן וקבלת המלצות מתאימות מהסביבה הקרובה.


ג. בדיקת שטח מקיפה בין מספר מעצבות ( לפחות ארבעה) על מנת לבחור מי מביניהן תתאמנה לעניין.


ד. בדיקה מקיפה לגבי הצעות המחיר השונות והשוואה מלאה ביניהם בנושאי שעות העבודה, שיטת העבודה, ההמלצות לעבודה.


ה. מעצבת פנים טובה היא זו שעתידה לקבוע בעבורכם את מקום מגוריכם והעיצוב הפנימי שלו. לכן חשוב שתהיה כימיה טובה שרויה ביניכם.


ו. חשוב לבצע סקר שוק מקיף הן על סוגי העבודות והן על האיכות המקובלת בשוק לגבי עבודות של עיצוב פנים.


ז. חשוב לבדוק ועד כמה שיותר במדויק את סוגי העבודות בהצעה של מעצבת הפנים. האם זו כוללת ליווי מקצועי נרחב, האם באים שם לידי ביטוי נסיונה המקצועי, ויכולותיה המקצועיות של המעצבת.


יש לזכור כמה כללים בסיסיים: כאשר אתם מעוניינים בעיצוב חדרים או דירה (בייחוד עיצוב דירות יוקרה) עליכם לדעת מה בדיוק אתם רוצים. להכין את המעצבת לשגעונות שלכם וגם לרצונות שלכם מבחינת מה החלום שלכם ומה הייתם הכי הרבה רוצים לראות שם בחדרים ובדירה בכללותה. יש להפנות תקציב מסוים, ייעודי למטרה הזאת, ולהשתדל שלא לחרוג ממנו בהרבה. באופן הזה גם תושג התוצאה הטובה ביותר ביחס למעצבת הפנים הנבחרת והמתאימה.


לאחר שבחרתם עליכם ליצור הסכם מלא, שיקבע את אופן העבודה ביניכם. אופן ביצועה והסדרי התשלום לגביה. כך שגם בעניין הטכני יהיה לעשייתכם זו כיסוי הולם.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: