איך לבחור חברת פוליש


לא יכולים לסבול את העובדה שהבית שלכם/הבית המשותף לא נקי ומצוחצח כפי שאתם אוהבים? אינכם צריכים לסבול זאת עוד! כיום ניתן להזמין הביתה חברת פוליש מקצועית אשר תעשה את כל העבודה השחורה במקומכם ובעצם תבריק לכם אותו.


כולנו מודעים לעובדה שמרצפות הבית הם אחד הדברים היוקרתיים והחשובים בביתנו ובדיוק לשם כך, עלינו לבחור חברה מתאימה, מקצועית ובעלת ניסיון על מנת שלא תזיק (חלילה) מרצפותינו בעת הניקוי.


חברת פוליש – כיצד למצוא את החברה המתאימה?


שוק חברות הפוליש הוא שוק תוסס ובעל תחרות קשה. כמו כן, שוק זה גם מוצף בכל מיני נוכלים שטוענים כי הם יודעים כיצד לעשות פוליש מקצועי אך אינם יודעים דבר בפוליש איכותי ובעצם אינם מסוגלים לעמוד בהבטחותיהם הרבות. אז כיצד ניתן להיזהר מנוכלים?  • אם מצאתם חברה של פוליש אשר מצאה חן בעיניכם וזו נתנה לכם עצת מחיר בטלפון, אל תסתפקו רק בזה. תתעקשו עם חברה זו שאחד מנציגיה יגיע לביתכם (או לחילופין אל המשרד שלכם, במידה והניקוי מתבצע שם) וזה על מנת שעובד זה יבצע מדידה ויראה את העובדה שצפויה לחברה. רק לאחר מכן תוכלו לקבל עצת מחיר נכונה.
  • עצת מחיר שהינה בכתב – לאחר שסגרתם פחות או יותר את הפרטים בעל פה עם החברה הנבחרת, תבקשו עצת מחיר בכתב. יש לבקש עצת מחיר מפורטת יחד עם חתימה כמובן. חשוב לבדוק כי בעצת המחיר בכתב מופיע סוג החומר איתו תבצע חברת הפוליש את הניקיון, מתי תתבצע העבודה, האם המחיר כולל מע"מ וכדומה. אסור בשום פנים ואופן להסתפק בהבטחות בעל פה.
  • להיזהר מעצות מחיר זולות – אז מדוע יש להיזהר מעצות מחיר שהינן זולות, הרי שדבר זה הוא לטובת הלקוח לא? ובכן, התשובה היא לא. ניתן למצוא חברות רבות שמציעות מחיר זול מכיוון שגם העבודה שלהן היא לא מקצועית ולא איכותית. חשוב לבצע סקר שוק, לברר אודות החברות שקיימות בשוק ורק לאחר מכן לפנות לחברות מקצועיות ורציניות, על מנת לא יעבדו עליכם ויעשו לכם עבודה באיכות נמוכה.
  • חשוב לדעת שפוליש איננו מתאים לכל סוגי הקראמיקות או לכל סוגי המרצפות ובדיוק לשם כך עליכם לבדוק היטב אילו מרצפות (או קראמיקות) יש לכם בבית ורק לאחר מכן להחליט האם להביא חברת ניקיון שעוסקת בפוליש.
  • לא לבחור בעל מקצוע על פי מודעה – ניתן למצוא שפע של מודעות אודות בעלי מקצוע אך מודעות אלו הן אינן הבטחה כי בעל מקצוע זה הוא בעל מקצוע איכותי. תבקשו המלצות אודות חברת פוליש איכותית ממכרים או חברים שכבר הזמינו את החברה הזו ובעצם נכחו לדעת האם עבודה של חברה זו היא אכן טובה ומקצועית. אם אין לכם חברים או מכרים לשאול אותם, ניתן להיכנס לאינטרנט ולחפש אחר המלצות או לחילופין הזהרות של הגולשים מפני חברות פוליש שקרניות, לא מקצועיות או יקרות מדי במחיר.

הבחירה עצמה.  • חפשו לפחות אחר 4 חברות פוליש שנראות לכם ומהן תבקשו עצות מחיר. חשוב לזכור – יחס ואמינות הוא קריטריון נוסף חשוב לא פחות מהמחיר עצמו ואם החברה שאתם רוצים לקחת איננה עונה על אחד מהקריטריונים הללו, עדיף להמשיך הלאה בחיפושים.


חיפוש מהיר: