איך לאתר דירות להשקעה?

בעידן שבו אנחנו חיים כולנו רוצים להרוויח כמה שיותר, לנהל נכון את הכסף שלנו וגם לבחור נכון את ההשקעות שלנו. אם יש השקעה שבמדינת ישראל נחשבת להשקעה מוצלחת ויחסית יציבה זו ההשקעה בנדל"ן, כך שבהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם חושבים על כך.

במאמר שלפניכם תוכו לקרוא מספר עצות לבחירת הנכס המתאים, כך שכדאי לעניין בו לפני שאתם יוצאים לדרך.

  1. בודקים את הסביבה: בבואכם לבחור דירה להשקעה כדאי יהיה להתייחס לא רק לדירה עצמה אלא גם לסביבה שבה היא נמצאת. כלומר, האם יש במקום שירותים קהילתיים? האם נוח לחיות באזור? האם יש נוף יפה והאם צפויות עוד תוכניות בנייה?
  2. שיפוץ הנכס: האם יהיה צורך לשפץ את הדירה שאתם קונים או שמייד אחרי הרכישה תוכלו להתחיל להשכיר אותה?
  3. השוכרים: מיהם השוכרים הפוטנציאליים באזור שבו נמצאת הדירה? האם מדובר על סטודנטים? או אולי על משפחות עם ילדים?
  4. תשואה מול עלות המימון: במילים פשוטות, כמה אתם צפויים להרוויח על הכנס בכל שנה? תוך כמה זמן תחזירו את ההשקעה שלכם בדירה?
     

פנייה למומחים:

עוד דבר שבוודאי מעניין אתכם לגבי רכישת דירה להשקעה, זו השאלה איך בעתם מאתרים אותן, וכדאי לדעת שיש כמה דרכים מקובלות, כמו:
–    שמועות שעוברות מפה לאוזן
–    מודעות באינטרנט
–    מודעות בעיתונות
–    פניה אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום
–    פניה אל מתווכים

האמת היא, שאם אתם רציניים, לא רוצים לבזבז את הזמן שלכם על דירות שלא באמת מתאימות ליכולות הכלכליות שלכם ולצרכים שלכם, הרי שלא כדאי יהיה לחפש את הדירה לבד. יש היום לא מעט חברות שעוסקות בתחום הזה ושמהן תוכלו לקבל שירות, אז למה שלא תיפנו אליהן? חברות מקצועיות כאלה יכולות לפגוש אתכם, להבין מה אתם מחפשים וכך לעזור לכם במציאת הדירה המתאימה ביותר להשקעה.
 

עצות מקצועיות

היתרון הנוסף שממנו תוכלו ליהנות אם לא תחפשו את דירת ההשקעה שלכם לבד, זו העובדה שתוכלו לקבל עצות מקצועיות מאנשי החברה שאליה תיפנו. עם יידעו לספר לכם על התהליך שאתם עומדים לעבור ואפילו על המיסים הנוספים שיש לשלם כשקונים דירה להשקעה, ולכן זו בחירה נכונה.
 

לסיכום, רכישת דירה להשקעה זה לא עניין של מה בכך ורוב האנשים עושים צעד כזה פעם או פעמיים בחיים. לכן כדאי לבדוק אל מי אתם פונים ומי ילווה אתכם בתהליך החשוב הזה.

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: