איך בוחרים מסנני מים לבנין?

 

הנושא של בריאות המים שאנו שותים נמצא כל הזמן על הפרק, ולא פעם שמענו כמה המים שלנו לא איכותיים, לאו דווקא בגלל המים עצמם, לפעמים זה תלוי בצנרת הישנה שמזהמת את המים שעוברים דרכה. כאן מסנני מים לבנין נכנסים לתמונה. מסנני מים יכולים להפוך את המים שאנו שותים לטובים יותר, להגן על מכשירי החשמל שלנו שכוללים גופי חימום כמו מדיחי כלים, דוד, או מכונת הכביסה, להסיר טעמים וריחות לוואי מהמים ולהפוך אותם לטעימים יותר לשתייה.

יחד עם זאת, עד כמה פשוט שזה נשמע, בחירת מסנני מים לבנין אינה כל כך פשוטה. יש המון מוצרי סינון שקיימים, ועשוי להיות מעט מאתגר לבחור פתרונות מים מתאימים. אז איך בוחרים? לפניכם כמה מהפרטים החשובים.

 

היכרות עם תחום הסינון

 

כדי לבחור מסנני מים לבנין עליכם להכיר מעט את תחום הסינון עצמו, על הפתרונות הקיימים בו. כמו כן עליכם להבין מה כל פתרון עושה. ישנם מסננים אשר מרחיקים משקעים וחלקיקים גדולים מהמים, אלו יכולים לעזור לכם עם בעיות אבנית שעלולות לקצר את חייהם של מכשירי החשמל שלכם. לעומתם ישנם מסננים שמסירים סכנות בריאותיות, כמו כימיקליים, מתכות, חיידקים ווירוסים. בנוסף, המסננים השונים מבוססות על טכנולוגיות שונות. כדי להחליט באיזה פתרון סינון לבחור, עליכם קודם כל להבין מה מזהם את המים שלכם.

 

התייעצו עם מומחים לתחום

 

לפני שבוחרים מסנני מים לבנין, כדאי להתייעץ עם החברה לפתרונות מים שממנה אתם קונים. חברה מקצועית ובעלת ניסיון תדע להמליץ על פתרונות הסינון הטובים ביותר עבור הבנין שלכם. לאחר שערכתם בדיקות למים ואתם יודעים בדיוק מה הבעיה שעמה מתמודדים, יהיה לכם קל יותר לבחור פתרון סינון שיספק לכם מענה. קחו בחשבון שיתכן שתצטרכו לשלב בין כמה פתרונות סינון כדי לקבל את המענה האופטימלי ביותר.

 

לסיכום,

 

ישנם סוגים שונים של מסנני מים, כל סוג נותן מענה לבעיות אחרות, כאשר ישנם סוגים שמעניקים פתרון יותר נרחב לעומת אחרים שיהיו יותר בסיסיים. היכרות עם הצרכים שלכם, לצד הכרת ההיצע הקיים, על היתרונות והחסרונות של כל מסנן, ויחד עם ייעוץ מקצועי, יעזרו לכם למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור הבנין שלכם.

 

 

המאמר נכתב ע"י נועה בן ארי בשיתוף חברת מי עד 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן