איך בוחרים חברה לניהול בתים משותפים?

 

מגורים בבניין משותף בתל אביב מציעים יתרונות רבים וכדי ליהנות מאיכות החיים שאתם מחפשים כדאי ורצוי למצוא חברה לניהול בתים משותפים בת"א. איך עושים זאת? וכיצד תוכלו להבטיח שהחברה בה תבחרו תספק מענה מקצועי? כל הפרטים לפניכם.

מה ההבדל בין ניהול ועד בית בת"א לבין כל מקום אחר? שברוב הדירות בבניינים בעיר הגדולה ישנם שוכרים או בעידן הנוכחי, תיירים (AIR BNB), כך שלא לכולם יש את אותה המחויבות לשמור על חזות ותחזוקת הבניין. לכן רבים מבעלי הדירות בבית המשותף פונים לחברת ניהול חיצונית.

כדי שהחברה שאתם בוחרים תעשה עבודה כמה שיותר איכותית ומקצועית, בעת בחירתה יש לשים דגש על הקריטריונים הבאים:

 

ניסיון עבר והווה

ניסיון עם ניהול בתים בתל אביב הוא חשוב לאין שיעור ויש להתאים בין החברה שבוחרים לבין סוג הבניין והאזור. כמובן שניהול בניין ישן בין כמה קומות בודדות, כמו שישנם בתל אביב, אינו שווה ערך לניהול בניין יוקרתי ובו 30 קומות. לכן כדאי מאוד שהחברה תהיה מנוסה בניהול בניינים הדומים לשלכם.

 

המלצות

אף פעם לא יזיק לשמוע מילה טובה על חברת הניהול ואם החברה מנהלת בניינים נוספים בשכונה או בעיר, כדאי לעשות סיבוב ולבדוק שהניהול והתחזוקה מבוצעים ביד רמה ושכל דיירי הבניין מרוצים. מומלץ לעשות סיבוב לבניינים תחת ניהולה של החברה ולראות במו עיניכם כיצד הם נראים: מה הרושם שהם יוצרים? מהי רמת הניקיון שלהם? האם הם שמורים? ועוד.

 

שירות הלקוחות של החברה

חברות ניהול בתים משותפים בתל אביב לא פעם מנהלות כמה וכמה בניינים. גם אם הנכנסים קרובים האחד לשני חשוב לוודא ששירות הלקוחות הניתן יהיה ברמה הגבוהה ביותר. זמינות מקסימלית ומתן מענה לצרכים ודרישות של דיירי הבניין בצורה מעבר לסבירה, תגובה מהירה לקריאות שירות, זמן המתנה בעת ניסיון התקשרות, כל אלו ועוד הם נושאים שיש לבדוק לפני שחותמים על חוזה ניהול.

 

חברת ניהול מקצועית צריכה לספק לכם שקט נפשי ובכוחה להעלות את ערך הדירות. לכן הקפידו לבחור בחברה מקצועית, בדקו שהיא מספקת גם כיסוי ביטוחי ושפרו את איכות ורמת החיים שלכם במידה משמעותית.

 

 

נכתב עבור חברת בית בטוח העוסקת בניהול ועדי בתים ובניינים

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן