אחזקת בנייני יוקרה בת"א לעומת אחזקת בניינים רגילים – מה ההבדלים?

אחזקת בנייני יוקרה זו משימה מאוד מורכבת ביחס לאחזקת בניינים רגילים. מה ההבדלים בין השירותים? וכיצד הם באים לידי ביטוי? כל הפרטים לפניכם.

היקף השירותים

אחד ההבדלים העיקריים בין ניהול בית משותף רגיל לבין אחזקת בנייני יוקרה בת"א הוא בהיקף השירותים. היקף השירותים משתנה כמובן ממבנה למבנה אך ברוב המקרים בבניין יוקרה השירות יהיה הרבה יותר מקיף ויכלול תחזוקה שוטפת הן של הבניין והן של כל המתקנים בו.

 

תחזוקת המתקנים השונים

בנייני יוקרה כוללים מתקנים שאין בבניינים רגילים ושגם אותם יש לתחזק לאורך השנה. כך למשל זה לא חריג למצוא בבניין יוקרה מתחם ספא, בריכת שחייה, חדר כושר, סאונה, מתקני ספורט, חניון, מועדון, לובי מפואר ועוד. חברת אחזקת בתים בת"א שמספקת שירותים גם למגדלי יוקרה, חייבת להיות בעלת ניסיון ומיומנות בתחזוקת מתקנים מסוג אלו ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר ובאופן מקצועי.

 

שירותי אחזקה ושמירה

כשמם כן הם, בנייני יוקרה כוללים דירות יוקרתיות ואת מיטב האביזרים והמתקנים. הדיירים שלהם שואפים לחיות בבטחה, מבלי לחשוש לחייהם או לשלומו של הרכוש שלהם. לכן ברוב בנייני היוקרה חברת האחזקה מספקת גם שירותי אבטחה ושמירה סביב השעון. שירות זה מתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי וציוד מתקדם וחדיש. כמו כן ישנם אנשי צוות שמוסמכים לטפל בבעיות שצצות בזמן אמת.

 

שירותים אקסקלוסיביים לדיירים

רבים מהדיירים אינכם מאכלסים את הדירה שלהם בכל ימות השנה. לעיתים הם נופשים בחו"ל, או שטסים למדינות אחרות לצרכי עבודה. משזה קורה, הם צריכים שחברת האחזקה תשמור על הבית שלהם ועל תחזוקתו בזמן שהם נעדרים. כמו כן ישנם בעלי דירות אשר משתמשים בדירה רק למטרת חופשה. כשהם מגיעים הם זקוקים לשירותי כביסה, ניקיון, שירות חדרים, עזרה אישית ועוד שלל שירותים ייחודיים ומותאמים אישית.

 

גובה התשלום

היות והשירותים שונים במידה ניכרת בין בנייני יוקרה לבין בניינים רגילים, אפשר בהחלט לראות גם הבדלים בגובה התשלום החודשי. בבניין רגיל העלות של שירותי אחזקה תהיה נמוכה יותר, ובבניין יוקרה תהיה גבוהה יותר מטבע הדברים. עם זאת בשני המקרים, מומלץ בהחלט לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון ששמה הולך לפניה בתחום.

 

נכתב על יד נועה בן ארי בשיתוף דן אחזקות.

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: