אחזקה אופטימלית של בית משותף

 

אחד היתרונות שחברת ניהול בתים משותפים בת"א יכולה להציע הוא שקט נפשי בכל הנוגע לאחזקת המערכות השונות של הבניין. בתל אביב למשל, לא תמיד בעלי הבית הם אלו שמתגוררים בבניין, אלא שהדירה שלהם משמשת לצרכי שכירות ו/או השקעה. כתוצאה מכך יש צורך בגורם מקצועי שיהיה אחראי לאחזקת הבניין, החל בתיקונים קטנים ועד תחזוקת מערכות שלמות, כדי לשמר אותו ולשמור על הדיירים שמתגוררים בו מרוצים.

תיאום עם בעלי מקצוע שונים

ניהול ועד בית בת"א זו משימה מאתגרת במיוחד בעיר ללא הפסקה, בה כולם עסוקים סביב השעון. חברה מקצועית שזו תפקידה תקדיש לכך מזמנה ותהיה זמינה עבור טיפול מקיף בתחזוקת הבניין, כולל התקשרות ותיאום עם בעלי מקצוע שונים שיגיעו כדי לטפל במערכות חשמל, מעליות, מערכות אינסטלציה וביוב ואף מדבירים שישמרו על הבניין חף ממזיקים מכל סוג.
איש תחזוקה זמין
אם עד היום היה זה אחד הדיירים של הבניין, אם בכלל, אשר דאג לביצוע תיקונים קטנים כמו החלפת נורות חשמל ועוד, עם שכירת שירותיה של חברת ניהול יעמוד לרשות הדיירים איש אחזקה קבוע. בעל מקצוע זה יהיה זמין לקריאותיהם ויגיע לביקורים תדירים כדי לראות שהכל בסדר ולבדוק אם ישנם דברים שצריך לתקן. איש תחזוקה מיומן יוכל לטפל בבעיות נקודתיות במהירות וביעילות, גם כאשר מדובר בתקלות דחופות שזקוקות למענה מידי.
גינון ואחזקת גינות
ערכן של הדירות נקבע על ידי גורמים רבים החל בגורמים התלויים בדירה עצמה כמו מספר החדרים בה ומצבה ועד לגורמים התלויים בנראות של הבניין. לכן שמירה על תחזוקה של הלובי וחלל החוץ, לצד גינון ואחזקת גינות אלו הן פעולות חשובות שאין כמותן. חברת ניהול בתים בת"א תוכל להפוך את הנוף האורבני לירוק ומוריק על ידי שכירת ספקי גינון וניקיון ברמה גבוהה ופיקוח על עבודתם.
שיפוץ והשבחת הבניין
פעולות נוספות שיתרמו להשבחת הבניין הן ביצוע שיפוצים כדרוש כמו למשל צביעת קירות, תיקון נזילות או פעולות תחזוקה נוספות שישפרו את הנראות של הבניין וישמרו על חזותו. כמו כן חברת ניהול תעבוד עם אנשי מקצוע מיומנים שיהיו אחראים על איטום הגגות והקירות החיצוניים של הבניין כדי למנוע נזקי רטיבות, נזילות, סדקים וכתמים ועוד.
נכתב עבור חברת בית בטוח העוסקת בניהול ועדי בתים ובניינים.