מיטב ניהול ואחזקות מבנים

מיטב – ניהול ואחזקת מבנים

חברת ניהול בתים משותפים באזור השרון: רעננה, כפר סבא, הוד השרון וראש העין


 

חברת מיטב ניהול ואחזקות מתחזקת ומנהלת מגוון רחב של מבני מגורים באזור השרון: כפר סבא, פתח תקווה, רעננה, הוד-השרון וראש-העין. מערך השירותים המגוון שלנו הורחב, שוכלל והתייעל במהלך השנים וכיום אנו מעניקים מגוון רחב של שירותים לבנייני מגורים. ניקיון, ניהול ועד הבית, גינון, אחזקת מעליות ושירותים רבים נוספים – כל  פרט מקבל מענה הולם וכל פינה נסגרת.

אחד מאבני היסוד של חברת מיטב ניהול ואחזקות הוא השקיפות: אנו פועלים בשקיפות ואמינות מלאים מול ועד הבית והדיירים – כל שקל שהוכנס או הוצא מהקופה מדווח ומפורסם לעיני כולם. כמו כן, בניגוד לחברות אחזקה אחרות, אנו מפרסמים דו"ח הוצאות חודשי ולא תלת-חודשי כמקובל בתחום.

הצורך בחברה לניהול מבנים

על מנת לנהל מבנה באופן נכון ויעיל – דרושה תשומת לב גבוהה במיוחד, והיכרות עם תחומים רבים. לרוב בבנייני דיירים – ישנו את ועד הבית האחראי על נושאים כמו גבייה, ביטוחים, עבודה מול ספקים, ועוד.

ועד הבית שלכם לא תמיד יתמקצע בשלל הנושאים הדרושים על מנת לנהל את הבניין שלכם בצורה הכי טובה שניתן וללא שום חריגה מהתקציב אשר נקבע בתחילת שנה. שיתוף פעולה עם חברה לניהול מבנים יכול לתת לכם ולוועד הבית של הבניין שלכם את השקט ואת השירות הכי טוב בעלות הכי נוחה לבניין שלכם.

ועד בית יכול להיות יעיל כשמדובר בבניין לא גדול במיוחד… אבל כשאנו מדברים על בנייני דיירים גדולים המכילים עשרות משפחות, או על בנייני משרדים ענקיים – ברור מדוע יש צורך בניהול יותר מקצועי ורציף לקבלת פניות. מהם תחומי האחריות של חברה לניהול מבנים? ובכן, במילה אחת – הכל!

 

תפקידי חברה לניהול מבנים

תפקידה של חברה כזו, הוא להסיר מבעלי המבנה לחלוטין את העול והמטלות האינסופיות הכרוכות בניהול המבנה. בין השירותים שחברה לניהול מבנים מספקת, ניתן למצוא את כל שירותי התחזוקה השוטפים – דוגמת ניקיון, הדברה וגינון, עבודה מול ספקים – למשל חברות ביטוח, טכנאי מעליות  ואנשי אינסטלציה, וכמובן – התנהלות מול הדיירים והשוכרים מבחינת גבייה. מה שיכול להתברר ככאב ראש רציני לפעמים!

היתרון המשמעותי ביותר של עבודה עם חברה לניהול מבנים, הוא שזהו עיסוקה הבלעדי – ולכן היא תוכל לעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר, ומבלי מעורבות רגשית ומטענים כאלו ואחרים.

 

מיטב – חברה מקצועית לניהול מבנים

מי שכבר עובד איתנו – יודע שחברת מיטב לא תתפשר בשום צורה על איכות השירות שהיא מגישה לכל בניין באשר הוא, על הזמינות הגבוהה מסביב לשעון, על המקצועיות, וכמובן – על היחס האישי! סל השירותים שאנו מציעים – הוא המקיף ביותר עבור המבנה שלכם, והוא מבטיח לכם שלווה מוחלטת בשלל תחומים הדרושים לכם על מנת לקיים משק בניין רציף ויעיל למשך כל השנה.

הניסיון המעשי הרב שצברנו במהלך השנים מאפשר לנו להעניק מענה מקצועי מתוך מודל ניהולי מתקדם וייחודי שנבנה על ידינו המאפשר לנו להעניק את השירות המקצועי ביותר שניתן להעניק.

אזורי פעילות:

השרון – כפר סבא , הוד השרון ,רעננה, פתח תקווה וראש העין

 


שתפו באמצעות:

מיטב ניהול ואחזקות מבנים
ליצירת קשר עם מיטב – ניהול ואחזקת מבנים
דילוג לתוכן