אינובה עמדות טעינה

Enova – עמדות טעינה לרכב ואספקת חשמל


 

שם החברה: Enova.

אזורי הפעילות: כל הארץ.

תחומי פעילות: עמדות טעינה חשמליות, אספקת חשמל, מערכות סולאריות, אגירת אנרגיה.

אודות החברה

Enova היא הרשת הגדולה ביותר של טעינה חשמלית בישראל, והיא מפעילה עמדות במעל ל-25 רשויות ציבוריות, בתי מלון, בנייני מגורים, מגדלים, עסקים ומרכזים מסחריים. Enova היא חלק ממשפחת החברות של 'נופר אנרגיה' וקבוצת 'מילגם', והיא מומחית בתחום הטעינה החשמלית ואספקת החשמל.

התמחות החברה

Enova מספקת מגוון רחב של פתרונות לנושא הטעינה החשמלית, כולל עמדות טעינה חכמות מנוהלות המבוססות על AI, מערכות ניהול חכמות, התקנת תשתית מלאה ופתרונות חיוב וגבייה למענה עבור הדיירים וועד הבית. החברה מציעה שירות מלא 24/7 ומתמחה בבקרה של מהנדסי חשמל מוסמכים.

Enova מציעה פתרונות מתקדמים ומותאמים אישית לנושא הטעינה החשמלית. עם עמדות טעינה מנוהלות חכמות המבוססות על AI, Enova מאפשרת לכם לנהל ולשלוט בצריכת החשמל בבניין בהתאם לקיבולתו. וויסות הטעינה בין הרכבים השונים והחיבור למספק החשמל של Enova מבטיחים לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר.

המודרניות והחכמה שבעמדות הטעינה של Enova מסייעות לכם להתמודד בצורה מוצלחת עם אתגרי אספקת החשמל בבניין. בעזרתן ניתן למנוע נפילות מתח, נזק למערכות החשמל ובעיות נוספות. בנוסף, הטעינה החכמה מבוססת על נתונים מדויקים ומתקדמים, מה שמסייע לכם לשלב בצורה יעילה את ניהול הטעינה בתהליך היומיומי שלכם.

Enova גם מתעסקת באספקת חשמל ומערכות סולאריות. בעזרת הפתרונות המתקדמים שלה, היא מבטיחה לכם אספקה יציבה ובטוחה של החשמל לכל מקום. המערכות הסולאריות של Enova מאפשרות לכם להפיק אנרגיה חשמלית מתחדשת.

 

אנחנו מציעים פתרון מלא לכל בניין:

  • הקמת תשתית מלאה – ללא עלות לבניין
  • מערכות AI הלומדות אתכם
  • שירות 24/7
  • הקפדה על נראות החניות
  • בקרה של מהנדסי חשמל מוסמכים
  • ליווי ואחריות לשנים
  • טיפול מלא בחיוב ובגבייה

 


שתפו באמצעות:

אינובה עמדות טעינה
ליצירת קשר עם Enova – עמדות טעינה לרכב ואספקת חשמל
דילוג לתוכן