ניהול בתים משותפים | ניהול פרויקטים | ניהול נכסים

מחפשים חברה לניהול בתים או ניהול הנכסים ?

השאירו פרטים בטופס למטה וחברות המתמחות בשירותים מקיפים של ניהול בתים משותפים, תחזוקה שוטפת של הבניין, גביית ועד הבית יחזרו אליכם.

החברות מתמחות גם בניהול נכסים, החברות עוזרות לבעל הנכס להנות משכר דירה אופטימלי, שוכרים איכותיים, תחזוק שוטף של הדירה, ללא צורך לטרוח אחר שוכרים, תיקונים ובעלי מקצוע.

ניהול הבניין מתבצע בסטנדרטים מקצועיים ושקופים, תוך הקפדה על עבודה מסודרת, עבודה עם אנשים חוקים, תיעוד כל המסמכים, חשבוניות וקבלות בתיק הבית.שירותי לניהול הבניין

  קביעת תקציב הבניין.

  גביית וועד בית משוכרי המשנה/ בעלי הדירות. סרבני תשלום לטיפול במכתבי התראה ותביעות משפטיות במקרי הצורך.

  ניהול ותשלום לספקי הבניין.

  אחריות כוללת על שירות הספקים בבקרה ופיקוח.

  מציאת ספקים מיטביים לבניין.

  ניהול וטיפול בתקלות ברכוש המשותף.

  קשר שוטף עם ועד הבית.

  השתתפות בישיבות ועד הבניין.

  מתן מאזנים כלכליים שוטפים ודו"ח שנתי.

  ניהול חשבון בנק עם או בלי נציגים מהבניין.

  ניהול מכרזים לביצוע עבודות גדולות ומורכבות כגון הוספת מעלית, הרחבת מרפסות, שיפוץ צנרת, שיפוץ מבנה כללי או חלקי.

שירותי ניהול לנכס מסחרי

החברות הן בעלות ניסיון גם בטיפול בנכסים מסחריים בהם ישנה חשיבות רבה לאזורים המשותפים הכוללים מס' רב של חדרי שירותים, מס' רב של מעליות ומשאבות מורכבות, חניונים ומערכות גילוי אש, שמירה ומצלמות אבטחה למניעת גניבות וונדליזם.

החברות נותנות מענה גם לנכסים בהם נדרשת עריכת חוזי שכירות הכוללים את מרכיב הניהול, מציאת שוכרים, גביית שכר הדירה ועבודה מול מתווכים.

שיפוצים ופרוייקטים

החברות עומדות בקשר עם מהנדסים מהשורה הראשונה ובקשרים טובים עם האגודה לתרבות הדיור כך שביכולתה לנהל ולארגן כל יוזמה מצד הדיירים, החל בשיפוץ גינה או החלפת צנרת ועד לפרוייקטים גדולים ומורכבים כגון הוספת מעלית, הרחבת מרפסות, חיזוק עמודים, שיפוץ כללי או חלקי של הבניין וגם יודעת ללוות את הבניין מול יזם/קבלן בנושא תמ"א 38.


ליצירת קשר עם ניהול בתים משותפים | ניהול פרויקטים | ניהול נכסים