מעיין פתרונות מים

מעיין פתרונות מים בניהול אופיר גנון הינה משווקת מורשה של מסנני מים איכותיים לבניין, לדירה ולצמודי קרקע תוצרת גלעל ועמיעד מערכות סינון. 10% הנחה למציינים הגעה מפורטל בתים!

אתר זה הינו מיני סייט של "מעיין פתרונות מים" בפורטל "בתים" העוסק במסנני מים לבניינים משותפים, דירות ובתים פרטיים.

מעיין פתרונות מים, הינה משווקת מורשה של מסנני מים איכותיים לבניין, לדירה ולבית (צמודי- קרקע), תוצרת גל-על מוצרי שתייה.המסננים מסייעים לסינון אבנית וחומרים לא רצויים נוספים, שמירת הצנרת בבית/בניין והטבת טעם מי השתייה.

מי הב רז בארץ:

המים בארץ מוגדרים כמים "ק שי ם" עד "ק שי ם מאוד" והמשמעות היא שהמים בארץ ע שי רים במינרלים,ועולים ברוב המקרים על מים מינרלים בבקבוקים ומטהרי מים שעובדים לפי עיקרון של אסמוזה הפוכה. הבעייה במים בארץ היא בעייה אסתטית של עכירות ,קורוזיה, חול, מרחפים ועוד.מערכות הסינון שלנו יטפלו בבעיית העכירות במים,יאפשרו שתיית מים צלולים מהב רז ללא נזקי אבנית,מבלי לפגוע ברמת המינרלים הגבוהה של המים.

הפתרון הירוק שלנו לסינון מים וטיפול באבנית – HARDLESS

המערכת היחידה עם תו תקן של איכות מים,מחוץ לבית של מכון התקנים הישראלי – תו תקן 1505 –המחמיר ביותר לאיכות המים.המערכת תאפשר מים צלולים,זמינים וזולים לכל הב רז ים בבית ויכול לחסוך קנייה של בקבורי מים מינרלים והשתעבדות להחלפה מסורבלת של פילטרים יקרים.

תועלות המערכת בהשוואה למים מינרליים ומטהרי מים

· סינון מים חיצונית, ברמה הגבוהה ביותר,מאפשרת מים צלולים לכל ב רז י הבית – היחידה עם תו תקן ישראלי לאיכות מים(תו תקן 1505),מחוץ לבית.

· טיפול אפקטיבי מאוד באבנית- מורידה מעל 90% מהאבנית בבית, טיפול יעיל באבנית = חיסכון באנרגיה ובבלאי מערכות חשמליות שבאות במגע עם מים.

· חיסכון גדול בעלות הקנייה והאחזקה,אין צורך בהחלפת סננים יקרים – סנן לכל החיים עם מערכת חצי אטומטית לניקוי עצמי,8 שנות אחריות,3 שנות שי רות חינם.

למה כדאי לקנות דרכנו?

1) איכות מוצרים ברמה הגבוהה ביותר,ללא פשרות,בעלי תקנים המחמירים ביותר לאיכות מים.

2) מחיר מתחייבים למחירים הטובים ביותר למוצרים אותם אנו משווקים,וכל זאת הודות ל מכירות מרוכזות אותם אנו מבצעים. מעיין פתרונות מים מוכרת מסנני מים לבנייני מגורים קיימים,פרוייקטים נדל"ניים חד שי ם, ועדי עובדים וחברות ניהול.

3) אמינות – בסיס הרעיון ה שי ווקי שלנו,עומד על קשר אי שי עם הלקוח,ומענה על כל צרכיו.לקוחות מרוצים מביאים לקוחות חד שי ם.

למוצרים שלנו יש 8 שנות אחריות ו 3 שנות שי רות חינם.

לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר חינם למסנן מים מלאו את הטופס המופיע מטה ונחזור בהקדם! הנחה למציינים הגעה מפורטל "בתים"!


* מעיין פתרונות מים מתמחה בשיווק של פתרונות סינון מים עם התקנים המחמירים ביותר לאיכות מים, מסננים מחוץ לביתלבניין, וכן פתרונות טיפול באבנית מבוסס – סיליפוס.

* מכירות מרוכזות לבנייני מגורים דרך ועדי בתים, וחברות ניהול.

* מכירות מרוכזות לפרוייקטים נדל"ניים חדשים במסגרת שינויי דיירים, בין לקוחותינו – דניה סיבוס, אלקטרה בנייה, תדהר ועוד.

* מכירות מרוכזות דרך ועדי עובדים.

* פתרונות מים אפורים לבתים צמודי קרקע.

* מעיין פתרונות מים מפיצה מוצרים של חברת "עמיעד מערכות סינון" ו"גל-על מוצרי שתייה".

שתפו באמצעות:

ליצירת קשר עם מעיין פתרונות מים