הומבי – אפליקצית ניהול חינמית לוועד ולדיירים!

האפליקציה החברתית החינמית המקיפה ביותר לניהול הבניין המשותף! האפליקציה עונה על כל צורכי הוועד בניהול הבניין ומקלה את עבודתו, בנוסף מספקת תשתית תקשורתית עבור כל דיירי הבניין.

מה זה הומבי?

האפליקציה החברתית החינמית המקיפה ביותר לניהול הבניין המשותף!

האפליקציה עונה על כל צורכי הוועד בניהול הבניין ומקלה את עבודתו, בנוסף מספקת תשתית תקשורתית עבור כל דיירי הבניין. הומבי מחברת את עולם השירותים לצרכים של פעילות הבניין ובהרשמה מהירה, מביאה את כל עולם הניהול לתוך הנייד תוך דגש על תהליכים פשוטים ונוחים לכל סוג משתמש.

המוטו שלנו:

להקשיב לשטח! בכל גרסה אנו משתדלים לחזור למשתמשים שיצרו עימנו קשר ומנסים להבין אין לשפר את החויה מגרסה לגרסה. עד כה עבדנו עם מאות בניינים והמשך העשייה עוד לפנינו. נשמח לשמוע מכם ולגדול ביחד, כל פידבק יתקבל בברכה.

המודולים שעומדים לרשותכם:

ניהול כניסות מרובות

מעקב גביה (כולל דוח כללי ודוח עבור דירה)

ניהול תקציב (הכנסות, הוצאות ודוח מאזן)

הצבעות

תקשורת בין ועד לדיירים וההיפך

תקלות

משימות (נקודתיות ושוטפות)

הזמנת חדר אירועים

תשלום באשראי

ניהול דיירים

בעלי מקצוע והצעות מחיר

הסיפור שלנו:

הומבי הוקמה לצורך אישי ובאופן ספונטני על ידי 4 חברי ועד אשר חיפשו אפשרות לשנות את דרך הניהול של הבניין בו הם גרים. ההבנה שכל אחד יכול לתרום לשיפור החיים בבניין וחוסר האפקטיביות והזמינות בתוכנות ניהול (שלא לדבר על לשלם כסף עבורם) הניעה אותנו לפתח את כל יכולות הניהול והתקשורת במובייל.

הרבה אנשים וחברים במעגל הפנימי מאוד התלהבו והחלו ליישם את האפליקציה בביניינים שלהם. מהר מאוד קיבלנו פידבקים מהשטח והבנו שיש צורך אמיתי, ומכאן זה כבר היסטוריה.

נשמח לראותכם בין מאות המשתמשים המרוצים שלנו.

צוות הומביליצירת קשר עם הומבי – אפליקצית ניהול חינמית לוועד ולדיירים!