גז חברת ניהול בצפון

גז ניהול מבנים – ניהול בתים בצפון


חברת "גז ניהול מבנים בע"מ" היא חברה מובילה באזור הצפון המתמחה בניהול ואחזקת מבנים. החברה פועלת מזה כ-24 שנה ומספקת שירותים למעלה מ-150 מבני מגורים רבי קומות. המטרה העיקרית של החברה היא לספק מעטפת שירותים רחבה לרווחת הדיירים, כולל תחזוקת מערכות, ניקיון, גינון, בדיקות, ביטוחים, שירותי גבייה ועוד.

 

התמחות במגדלים רבי קומות

חברת "גז ניהול מבנים בע"מ" מתמחה בניהול ואחזקה של מגדלים רבי קומות, ומספקת פתרונות מקצועיים לכל סוג של תקלות. החברה מציעה שירות של איש אחזקה קבוע בבניינים הזקוקים לכך, וכן שירותי שמירה ותחזוקת בריכות שחייה וחדרי כושר לבנייני יוקרה.

 

ניהול מתחמים מסחריים

בנוסף לניהול מבני מגורים, החברה מתמחה גם בניהול מתחמים מסחריים. השירותים כוללים תחזוקה וניהול של אזורי מסחר, מבני משרדים ומרכזי קניות, תוך שמירה על רמה גבוהה של שירות וניהול.

 

שירות VIP וניהול יוקרתי

ב"גז ניהול מבנים בע"מ" מתמקדים במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך דגש על שירות VIP וניהול יוקרתי. החברה שואפת להעניק לדיירים חווית מגורים ברמה הגבוהה ביותר, שתגרום להם להרגיש כאילו הם מתגוררים בבניין יוקרה. השירותים המתקדמים שלנו מותאמים אישית לצרכים הייחודיים של כל בניין ובניין, במטרה להבטיח את שביעות רצונם המלאה של הדיירים.

 

אישורים ורישיונות

החברה מחזיקה ברישיון קבלן שירות ורישיון קבלן כוח אדם ממשרד הכלכלה, והיא חברה בלשכת המסחר והתעשייה. בנוסף, החברה מוסמכת על ידי משרד הבריאות לניקוי וחיטוי מאגרי מי שתייה, דיגום מי שתייה והתקנת מז"חים, וכן גילוי וכיבוי אש. האישורים והרישיונות מעידים על רמת המקצועיות הגבוהה והמחויבות לאיכות ולבטיחות.

 

הון אנושי ומקצועיות

חברת "גז ניהול מבנים בע"מ" ערוכה למתן שירותים מקיפים הן מבחינת ההון האנושי, הידע ורמת השירות, והן מבחינת התפעול הטכני והשיתוף עם מגוון ספקים ונותני שירות חיצוניים. הניסיון הרב הנצבר במהלך השנים מאפשר לחברה לתפעל מגוון מערכות מורכבות במקביל ובאופן מלא, ולהבטיח את שביעות רצון הדיירים.

 

חזון החברה

אנו ב"גז ניהול מבנים בע"מ" שואפים להוביל את תחום ניהול ואחזקת המבנים באזור הצפון, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של מקצועיות, אמינות ושירות אישי לכל לקוח. מטרתנו היא להעניק לדיירים סביבה נוחה, בטוחה ומטופחת, ולספק פתרונות איכותיים לכל צורך שיתעורר. אנו מחויבים ליצור חווית מגורים יוצאת דופן, שתהפוך את חיי הדיירים לקלים ונעימים יותר, עם שירות אישי ומותאם אישית לכל דייר ודייר.

המלצות של לקוחות:

 

פריסת השירותים

הבניינים המנוהלים על ידי החברה ממוקמים במגוון יישובים בצפון הארץ, כולל:

– חיפה

– טירת הכרמל

– נשר

– קריית מוצקין

– קריית ביאליק

– קריית אתא

– קריית ים

– עכו

– יוקנעם

– אור עקיבא

– חדרה

– נתניה

 

הפריסה הרחבה מאפשרת לחברה לספק שירותים נגישים ומהירים לדיירים בכל אזור הצפון והשרון.

 

 


שתפו באמצעות:

גז חברת ניהול בצפון
ליצירת קשר עם גז ניהול מבנים – ניהול בתים בצפון
דילוג לתוכן