מערכת סולרית לייצור חשמל - משתופת לכל הבית

פורום בנושא מעליות ומערכות חשמליות במבנה/בית משותף. בניהול דר' נפתלי אימבר, בעליו של חברה לייעוץ ואחזקת מבנים מזה מספר עשורים, בעבר מנהל מחוז הצפון של האגודה לתרבות הדיור ובורר בנושאים אלה.

מנהל: Sharonbarda

שלח תגובה
elhanans

מערכת סולרית לייצור חשמל - משתופת לכל הבית

שליחה על ידי elhanans »

שלום!

מה האפשרות לחבר מערכת סולארית לייצור חשמל לכל הבית, כאשר מדובר בגג משותף?

מדובר בנושא חדש, אולם כבר כעת, בתים עם אנשים בעלי מודעות סביבתית מתחילים להתעניין בנושא. רק לציין, שבקרוב זה יהיה משתלם כלכלית, וסביר שמערכות סולאריות יראו בהרבה מקומות, בסופו של דבר, חבל לא לנצל את השמש.

מה דעתכם?
שחר כהן פורטל בתים
מנהל מערכת הפורומים של "בתים"
יצירת קשר:

איננו מומחים בתחום, בדוק באתר שהצעת. קישור הוסר

שליחה על ידי שחר כהן פורטל בתים »

שלום,
איננו מומחים בתחום, אני מציע שתבדוק באתר שהצעת. בכול זאת אני אבקש ממנהל הפורום לנסות לתת תשובה נוספת.
ובעניין אחר-הקישור שצירפת הוסר, מכיוון שחוקי הפורום אוסרים על קישורים מסחריים, אף אם אינך מעובדי החברה המוזכרת. באם כן- תוכל לפנות אלי באמצעות המייל המופיע בחתימה ולקבל מידע על פרסום קישורים / אחר באתר.
שחר כהן - CEO פורטל בתים
שחר פיתוח ושיווק אתרים
https://www.s-p-a.org.il/
naftali imber
מנהל פורום
יצירת קשר:

שליחה על ידי naftali imber »

לאלחנן שלום
אין בחוק המקרקעין התייחסות למערכת סולארית לייצור חשמל. אם המערכת לא רועשת, ואני מנחש שלא המגבלה היחידה היא בגודל הגג.
חוק המקרקעין מפתיח שלכל בעל דירה יהיה מקום להתקין דוד שמש.
אם הגג מספיק גדול שיהיה בו מקום לדודים של כולם – ועל זה צריך לחתום מהנדס, או שיש כבר דוודים לכולם, ואין שימוש אחר לגג אני מניח שלא תהיה לך בעיה.
על כל מקרה מומלץ להחתים את כל השכנים על הסכמה לשימוש כזה בגג, שהוא רכוש משוצף.
אשמח לקבל את תגובתך לתשובה, עכשיו שאת/ה עדיין ליד המחשב! האם התשובה עזרה לך, האם יש לך שאלות שלו נענו, ומה הן?
נפתלי אימבר - ניהול ואחזקת מבנים בצפון בורר בעינייני ועד הבית וסכסוכי שכנים

נ.ב - המידע שנמסר בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ממשי
שלח תגובה

חזור אל “פורום מעליות / גנרטורים / מערכות בית משותף”