ליקויי אלומיניום - אי התאמות וניסיונות תיקון כושלים

פורום בנושא בדק בית / ליקויי בניה. בניהול יואל בן עזרא, מהנדס בניין ועו"ד צבי שטיין, נוטריון ומגשר.
בניהול דר' נפתלי אימבר, בעליו של חברה לייעוץ ואחזקת מבנים מזה מספר עשורים, בעבר מנהל מחוז הצפון של האגודה לתרבות הדיור ובורר בנושאים אלה.

מנהלים: זכי זה בדק בעמ, צבי שטיין, עורכת דין סיון רוזן, g2002timor

שלח תגובה
dovi17

ליקויי אלומיניום - אי התאמות וניסיונות תיקון כושלים

שליחה על ידי dovi17 »

ברכישת דירה מקבלן, על פי המפרט כל מנגנוני התריסים חשמליים.

בפועל, הותקנו בדירה מכלולים ידניים, שלאחר מכם הוחלפו בחשמליים.

כדי לתקן את הטעות, קבלן האלומיניום הדביק קאנט על מסגרת ימין כדי להסתיר את החורים במסגרת בגלל חבל המשיכה.

הדבקת הקאנט נראית מאוד לא אסתטית, החלון נראה לא סימטרי עם קאנט בולט בצד ימין.

בנוסף הקבלן הפך את ארגז התריס כדי שהחור שדרכו נכנס חבל התריס יהיה למעלה ונסתר מעינינו.

פרט לכך ישנם הרבה פגיעות, שריטות, וחיבורים לא מדויקים במכלולי החלונות.

האם הקבלן מחויב להחליף את המכלולים השגויים שהרכיב ולהתקין מכלול המתאים לתריס חשמלי מחדש?

האם יש חוק (חוק המכר?) המחייב את הקבלן לספק מוצר חדש ולא מוצר שנראה טלאי על טלאי?

תודה.
קבצים מצורפים
2015-10-23 08.39.42.jpg
2015-10-23 08.39.42.jpg (24.03 KiB) נצפה 5529 פעמים
2015-10-23 08.44.19.jpg
2015-10-23 08.44.19.jpg (18.64 KiB) נצפה 5529 פעמים
2015-07-10 08.43.29 (2).jpg
2015-07-10 08.43.29 (2).jpg (41.56 KiB) נצפה 5529 פעמים
naftali imber
מנהל פורום
יצירת קשר:

Re: ליקויי אלומיניום - אי התאמות וניסיונות תיקון כושלים

שליחה על ידי naftali imber »

לדובי שלומות:
אני מתקשה להאמין שהצילומים ששלחת הם של דירה חדשה. זה נראה חלון בדירה בשיקום שכונות של שנות השבעים. הצבע לא צבע - או שאתם לא מאווררים את החדר ויש לכם פטריות, הקנטים של הלוחות דפוקים, חיבורי הגרונג (זווית 45 מעלות) עקומים והמסמרים בולטים. ארגז כזה צריך לעבור 3 שכבות שפכטל עם ליטוש ויבוש של יום בין כל שכבה. (אם אני הייתי הקבלן הייתי עושה ארגז חדש, יותר זול מאשר לבוא פעמיים לפרק ולהרכיב).
התמונה בה נראה הבורג מסירה שמי שהבריג את הבורג עבד עם ביט קצר וראש המברגה גירד את הצבע. קיים צבע מיוחד לתיקוני באלומיניום, הוא רק עולה כמאה ש"ח מיכל ספרי אבל בגמר העבודה אתה מעלים כל השריטות שעשיתה במשך העבודה.
באשר למשקוף הו היה יכול להלביש פרופיל על כל המי סביב, היה גונב לך 3 מילימטר אבל משאיר עבודה יפה.
אני חושב שעליך לפנות לעו"ד שיתבע את הקבלן, המפרט הוא מסמך חוקי ומחייב לפי צו מכר דירות 2008.
אשמח לקבל את תגובתך לתשובה, עכשיו שאת/ה עדיין ליד המחשב! האם התשובה עזרה לך, האם יש לך שאלות שלו נענו, ומה הן?
נפתלי אימבר - ניהול ואחזקת מבנים בצפון בורר בעינייני ועד הבית וסכסוכי שכנים

נ.ב - המידע שנמסר בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ממשי
שלח תגובה

חזור אל “פורום בדק בית / ליקויי בניה - ייעוץ משפטי ומעשי”