פורום בתים - ייעוץ חינם לועד הבית ולדיירים מאת מומחי פורטל בתים - הרשמה

בעת הגישה אל “פורום בתים - ייעוץ חינם לועד הבית ולדיירים מאת מומחי פורטל בתים” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “פורום בתים - ייעוץ חינם לועד הבית ולדיירים מאת מומחי פורטל בתים”, “https://www.batim.org.il/forum”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב־“פורום בתים - ייעוץ חינם לועד הבית ולדיירים מאת מומחי פורטל בתים”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב־“פורום בתים - ייעוץ חינם לועד הבית ולדיירים מאת מומחי פורטל בתים”. לאחר שינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

הפורומים שלנו מבוססים על phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBB הישראלי”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רישיון ציבורי כללי v2” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר www.phpbb.co.il. מערכת phpBB מקלה על האינטרנט המבוסס דיונים בלבד, קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “פורום בתים - ייעוץ חינם לועד הבית ולדיירים מאת מומחי פורטל בתים” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי. אם תעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט אם זה יראה לנו דרוש. כתובות ה־IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים של “פורום בתים - ייעוץ חינם לועד הבית ולדיירים מאת מומחי פורטל בתים” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. בעוד שמידע זה לא ייחשף לשום צד שלישי ללא הסכמתך, לא “פורום בתים - ייעוץ חינם לועד הבית ולדיירים מאת מומחי פורטל בתים” ולא phpBB ישאו באחריות לכל ניסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.