היום שאחרי הקורונה: ניקיון מבנים משותפים

נכתב ע"י צוות האתר בייעוץ חברת הומלי ניהול ואחזקת בתים משותפים
היום שאחרי הקורונה: ניקיון מבנים משותפים

 

מה היתרונות של חברות ניהול בתים בעידן הקורונה? כיצד החברה יכולה לסייע לכם לשמור על היגיינה וניקיון? אם עדיין אין לכם חברת ניהול, דווקא עכשיו זה הזמן לשירותי של חברת ניהול חיצונית.

עם התפשטות הקורונה וההנחיות של משרד הבריאות, אנשים רבים מתמודדים עם המון אתגרים חדשים. נמנע מהם ללכת לעבודה, למרכזי הקניות, לבתי הספר והגנים, למתחמים ציבוריים ועוד ועליהם להישאר בבית ולמזער עד כמה שניתן מפגשים משפחתיים וחברתיים. כאשר מתגוררים בבית משותף החשש רק הולך וגובר, מכיוון שמתגוררים במבנה המון דיירים. כאן חברת הניהול נכנסת לתמונה ומבצעת את עבודות התחזוקה השונות של הבניין, תוך הקפדה על ההנחיות הנדרשות, ובכך מסייעת לדיירים להישאר בביתם ולדעת שהכל מתנהל כשורה בחוץ.
 
חשוב לשמור על ניקיון והיגיינה
 
אנשים רבים שמסתובבים בחדר המדרגות, גם אם לא באותו זמן, יכולים להוסיף לדאגות הקיימות ולכן חשוב מאוד לשמור על ההיגיינה ועל הניקיון של המבנה, כיום יותר מתמיד. חברת ניהול בתים משותפים בת"א היא הכתובת במקרים כמו אלו, ניתן לפנות אליה בשיחת טלפון או דרך ערוצי תקשורת שזמינים אונליין, לבקש את השירות הרצוי, להתעדכן, ולהזמין שירותי ניקיון יסודיים כדי לחטא את המבנה ולוודא שאין שום משטחים נגועים שצריך לדאוג מהם בזמן שיוצאים לנשום קצת אוויר בחוץ.
 
כיצד מתבצעות עבודות ניקיון וחיטוי?
 
העובדה שחג הפסח נמצא בפתח אשר גם ככה מביא עמו מצב רוח של ניקיון יסודי, לצד העובדה שיש נגיף שמתפשט לו בקצב מהיר, שניהם מעלים את הצורך בניקיון יסודי של השטחים הציבוריים במבנה. כמובן שצוות הניקיון של החברה המקצועית שומר על כל ההנחיות הנדרשות כמו עבודה עם כפפות ומסכה ייעודית וניקיון באמצעות חומרים מחטאים ייעודיים כמו אקונומיקה מדוללת או חומרים שיש בהם אחוזי אלכוהול גבוהים. בזמנים כמו אלו חברות הניקיון ינקו את כל המשטחים במבנה ובעיקר את אלו שנחשפו הכי הרבה למגע כמו מעקות, ידיות, דלתות, חלונות, ספסלים וכיוצא בכך. כמובן שאם רוצים להזמין ניקיון יסודי מומלץ לעשות זאת דרך חברת ניהול בתים משותפים בת"א שמנוסה בתחום ונמצאת בקשר עם חברות ניקיון מסוגים שונים.
 
 

נכתב ע"י צוות האתר בייעוץ חברת הומלי ניהול ואחזקת בתים משותפים

 
 
לבחירתך: קבל הצעות מחיר או צור קשר עם בעלי מקצוע של פורטל 'בתים'!
  • בחר בעל מקצוע
  • בחר אזור מגורים
  • לחץ "קבל הצעות מחיר" - וקבל הצעות לטלפון / EMAIL או "הצג בעלי מקצוע" - ליצירת קשר ישיר
תן להם להגיע אליך!
או

תגיות הכתבה/תגיות המאמר: ניקיון מבנים, ניהול בניין, ניהול ואחזקת מבנים
נכתב ע"י צוות האתר בייעוץ חברת הומלי ניהול ואחזקת בתים משותפים