איך בונים פרגולות אלומיניום?

נכתב ע"י אלון ב.מחברת יוניקיט
איך בונים פרגולות אלומיניום?

 

פרגולות אלומיניום הן מבין הפרגולות הנפוצות ביותר היום ולא בכדי. הן מגינות עלינו מפני הגשם או מפני השמש הקופחת, ומספקות לנו פתרון הצללה איכותי. מעבר לכך, פרגולות העשויות מאלומיניום נחשבות לחזקות ועמידות בפני פגעי מזג האוויר ובפני השפעות שונות של מזיקים שונים. רבים שואלים איך מתקינים פרגולות והאם ניתן לבנות פרגולה באופן עצמאי. ובכן, אם יש לכם ניסיון בנייה כלשהו, ניתן לעשות זאת, אך פעמים רבות כדאי לפנות לאנשי מקצוע שמכירים טוב יותר את העבודה. פרגולות מאלומיניום המורכבות בעיקר מפרופיל אלומיניום, הן המוצר הטוב ביותר לייצור קיט פרגולה להרכבה עצמית, בואו נראה איך בונים פרגולה.

פרגולות אלומיניום

 

לבנות את הפרגולה
 
אז איך לבנות פרגולה מאלומיניום או פרגולה אלומיניום דמוי עץ ? ובכן, אם אתם מעוניינים לעשות זאת, ישנם כמה דברים שכדאי להביא בחשבון: 
  • בוחרים את הפרגולה המתאימה – קיימים סגנונות וגם סוגים שונים של פרגולות אלומיניום העשויות מפרופילי אלומיניום. לפני שמתקינים את הפרגולה, חשוב לבחור את הסגנון המתאים לכם.
  • תכנון – לפני שמתקינים פרגולה, יש צורך לבחון את השטח שבה היא תעמוד ולמדוד אותו: האם מדובר בשטח ישר או נטוי? האם השטח גדול דיו לבניית הפרגולה?
  • שלב העיגון – אם החלטתם לעגן את הפרגולה, יש צורך לחפור בורות ולצקת לתוכן בטון ולעגן את התושבות. את העמודים מבריגים לתוך התושבות.
  • עיגון הקורה הנגדית – בשלב הזה מעגנים את קורת הרוחב הנגדית, על מנת שניתן לחבר אליה את התושבות לצורך עיגון הגג.
  • בונים את גג – כאשר הקורה הנגדית מעוגנת, ניתן לחבר בזהירות את קורות הגג אל התושבות.

פרגולה חשמלית

אלה רק כמה שלבים לבניית הפרגולה. חשוב להיצמד להוראות היצרן על מנת לבנות פרגולה עמידה ואיכותית. אך אם אינכם בטוחים במה שאתם עושים, כדאי בהחלט לפנות לחברה מקצועית שתתקין לכם את הפרגולה במהירות ובמיומנות. כמו בכל דבר, בשטח צצים שינויים המצריכים לתכנן בהתחשבות אליהם. קיימות חברות אשר יבצעו את המדידה בשטח בעבורכם וכך, ייצרו או יספקו לכם קיט פרגולה, או קיט גדר להרכבה עצמית לצורך העניין, שמותאמת ספציפית לשטח המיועד.

בניית פרגולה אלומיניום 

שווה את המחיר של הפרגולה

אחת הסיבות לכך שאנשים מחפשים מידע המסביר להם איך מתקינים פרגולה באופן עצמאי, היא הרצון שלהם לחסוך בכסף. אך העניין הוא שבבניה עצמאית של פרגולה מתבזבז זמן יקר, שלא אחת עולה כסף, ואינו משתלם.

אז כמה עולה פרגולה ?

הכול תלוי בחברה שמציעה אותה ובסוג הפרגולה. למשל, פרגולות אלומיניום דמוי עץ מחיר שעשוי להיות שונה בפרגולות אלומיניום שלא נצבעו בצביעה מיוחדת היוצרת את המראה של העץ. בחירה באלמנטים שונים, כמו סנטף, מנגנון חשמלי, התקנה ועוד. כך או כך, חברה מקצועית תשמח לענות על כל השאלות ולקבוע מחיר הוגן, בהתאם לעבודה שיש לבצע. 

 

לבחירתך: קבל הצעות מחיר או צור קשר עם בעלי מקצוע של פורטל 'בתים'!
  • בחר בעל מקצוע
  • בחר אזור מגורים
  • לחץ "קבל הצעות מחיר" - וקבל הצעות לטלפון / EMAIL או "הצג בעלי מקצוע" - ליצירת קשר ישיר
תן להם להגיע אליך!
או

תגיות הכתבה/תגיות המאמר: פרגולות אלומיניום , פרגולה חשמלית , גדרות אלומיניום
נכתב ע"י אלון ב.מחברת יוניקיט